Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мрачните зали

Go down 
+18
fuck_you
Блейз
Джейсън Дайс
Корагг
Kan - u_Unchou
Дейв
Illidan Stormrage
Juugo
MikePowell95
Хакате Йасуда
Кейтлин Паркър
The Dark Mind
Рейкадо Сансоу
The moon shadow
bLaCk_HoLe :]
dArk_aNgeL
FireNaruto
Vlad
22 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
АвторСъобщение
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue105/105Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (105/105)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСъб 23 Яну - 0:05

Хав за миг отмести поглед от нейния, после пак я прикова с очи.
- Виж...не искам да те намесвам в това...От скоро време, сякаш съм...обсебен от нещо. Знам, звучи смешно и банално, но ми се губят моменти от време на време. А при вида на кръв...полудявам.
Хавиер поклати глава.
- Но както казах, не се притеснявай за мен, ще успея да го преодолея.
Той се усмихна леко, но искрено.
- Какво искаш да е следващото умение, имаш ли нещо на ум, или аз да ти предложа.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСъб 23 Яну - 0:12

-Явно не искаш да ме интересува.. - казах и се усмихнах като лицето ми се изглади съвсем. - Само, пази се моля те! - допълних предпазливо накрая, после той ме попита какво ще уча след новото ми умение.
-Хайде, ти ми предложи - казах му с вече малко по-развеселена усмивка и седнах на бюрото, чакайки неговите предложения.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСъб 23 Яну - 19:23

fuck_you написа:
-Явно не искаш да ме интересува.. - казах и се усмихнах като лицето ми се изглади съвсем. - Само, пази се моля те! - допълних предпазливо накрая, после той ме попита какво ще уча след новото ми умение.
-Хайде, ти ми предложи - казах му с вече малко по-развеселена усмивка и седнах на бюрото, чакайки неговите предложения.


-Ще те науча на Игра На Маски сигорно ще ме попиташ какво е това . /С лека усмивка каза Хав след което продължи да говори .
-Когато те пратят на мисия за да ассассинираш някого ти трябва да ознаеш навиците му и каде и каде се намира по всяко време , а това умение ще улесни ассассинацията на дадения човек сега ще ти демонстрирам умението . /След което Хавиер затвори очите си и сложи двете си ръце върху лицето си . Тогава Елизабет видя как откритие части на лицето му започват да се изпълват с Сянки . Секунда по-късно Хав махна ръцете от лицето си , а Елизабет неможеше да повярва какво виждаше все едно се гледаше в огледалото . Хав махна с ръка пред лицето си и сянките от него изчезнаха пак изглеждаше като себе си и каза .
-Умението изисква да концентрираш сянките върху лицето си и тогава умствено да ги манипулираш за да изглеждаш като човекът който искаш да копираш . Сега като за пръв път ме копирай мен . /С лека усмивка каза Хавиер .


/Опиши опита си и остави резултата на мен . /
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 18:52

В първият момент се засмях и не можех да повярвам на очите си. После, когато спрях да се смея, взех задачата си на сериозно, и се опитах да се концентрирам. Изглеждаше ми доста смешно, да изглеждам като Хавиер, но това беше целта ми, трябваше да я изпълня. Затворих очи, и започнах да си представям лицето на Хав, и май не се получи много добре. Отворих си очите, и се вгледах по-добре в лицето на учителя си. Чак сега забелязвах колко правилни и красиви черти има.
Както и да е, не трябваше да се разсейвам. Съсредоточих се доколкото можах в образа на лицето му, и се опитах да образувам сенки пред лицето си.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 18:57

Сенките започнаха да обгръщат лицето на Елизабет и да го обвиват .


/Продължи с описанието как правиш лицето /
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 19:18

Сложих ръце пред лицето си и започнах бавно и изкусно да оформяр деликатните черти на лицето му. Не беше толкова лесно, колкото си мислех, че е. Пръстите ми ваеха чуждият образ върху лицето ми. Наистина не беше никак лесно. Да изрисуваш на сляпо всяка гънка, носът, устните, очите.. Мина известно време само в опити, накрая..
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 19:29

Накрая тя загуби контрол върху сянките и те се изпариха . Тя беше преовеличила с концентрацията върху детайлите и загуби контрола върху сянките .


/Опиши новия си опит /
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 19:52

-Подяволите.. - прошепнах тихо, така, че никой да не ме чуе. Поех дълбоко въздух и издишах. "Хайде де, не може да е толкова трудно!" помислих си и въздъхнах. Отново се концентрирах, но този пък внимавах, стараейки се да разпределя вниманието си както върху сенките, така и върху детайлите. "Няма да се справя" започнах да си мисля по едно време, но после се осъзнах. Отново насочих мислите си към успеха, и започнах бавно да оформям лицето на Хав, стараейки се да поддържам сянката.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 20:09

Хав прецени че Елизабет е готова и каза .
-Махни ръцете си да видя до каде си стигнала .

/Опиши какво правиш /
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 20:26

Хвана ме малко страх, когато трябваше да махна ръцете си от там, защото си мислех каква ли глупост бях напарвила. Сигурно нищо не беше правилно, и щях да се изложа, но трябваше да го направя. Бавно свалих ръцете си от лицето и погледнах към Хевиер, очаквайки реакцията му.
-Е? - попитах аз въпросително.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 24 Яну - 21:08

-Ех браво успяла си . /Каза с голяма усмивка Хавиер .

/Получаваш умението 3 атака . 1 защита . 0 магическа атака . 5 опит /
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПон 25 Яну - 14:42

-Добре.. - казах и се облегнах. Изведнъж се почувствах доста истощена.. "Сигурно съм се претоварила.. Не, от толкова малко..?!" помислих си и погледа ми стана зареян напред.
-Ам, мисля да си ходя, освен ако няма нещо друго.. - казах на Хавиер и прокарах пръсти през косата си. Поех дълбоко въздух и зачаках разрешение.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПон 25 Яну - 15:48

-Можеш да си ходиш свободна си . /каза Хав с лека усмивка .
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПон 25 Яну - 15:52

-Брагодаря, до после! - казах и си тръгнах леко замаяна.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 13:45

Влезнах със бързината на вятъра във залата, и с поглед затърсих Хавиер. Бях изтощена, но имах нужда да потренирам малко, да науча някоя нова атака, и да знам че съм станала по-силна.
-Хей! - викнах аз след него след като го видях и се усмихнах широко. - Ще продължаваме ли? - попитах, като се надявах изтощението да не ми личи.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 15:14

-Да разбира се какво искаш да научиш ? /С лека усмивка каза учителя .
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 15:19

-Какъв избор имам? - попитах го и седнах на бюрото.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 15:33

-Промъкване и манипулация на ками със сянки избери едно от двете . /С лека усмивка каза Хавиер .
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 18:44

-Второто! - избрах си аз кръстосах крака - Само ми обясни какво е?
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyСря 27 Яну - 21:32

-Когат хвърляш кама по врага и тя него уцели ти можеш да я манипулираш със сянките и тя да се върне и да го удари искаш ли да го научиш ? /С лека усмивка каза Хавиер
Върнете се в началото Go down
fuck_you

fuck_you


Taurus Брой мнения : 577
Join date : 22.10.2009
Age : 29
Местожителство : Somewhere far...

Данни на персонажа
Име: Елизабет Джеймс
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue60/60Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (60/60)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПет 5 Фев - 19:22

-Да! - казах аз зарадвана, защото това умение ми изглеждаше доста практично при битки.
-Би ли ми показал? - попитах го и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/Fashion_mimss
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПет 5 Фев - 19:37

Хавиер посочи една кукла и каза .
-Гледай сега . /той извади една кама и я захвърли към куклата . Камата подмина куклата и точно преди да се забие в стената тя се отмести и се върна към куклата и се заби в нея а Хавиер каза .
-Видя ли концентрирваш сянката под камата и я използваш да манипулираш камата не е толкова лесно колкото излгежда сега опитай и ти . /с лека усмивка каза Хав .
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue35/35Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (35/35)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyПет 12 Фев - 15:35

Лесли пристигна в мрачните зали. Започна да търси Майстор Дред или някой негов заместник.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue114/117Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (114/117)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyНед 14 Фев - 18:59

Дред видя лутащия се ученик и реши да го попита .
-Какво искаш Пиерон Лесли ?
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Мрачните зали - Page 38 Left_bar_bleue35/35Мрачните зали - Page 38 Empty_bar_bleue  (35/35)

Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 EmptyВто 16 Фев - 16:54

- Бих искал да ме научите на Прегръдката на смъртта!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мрачните зали - Page 38 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мрачните зали   Мрачните зали - Page 38 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мрачните зали
Върнете се в началото 
Страница 38 от 39Иди на страница : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Next
 Similar topics
-
» Тренировъчните зали
» Подземни тунели и зали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Магическата Академия :: Пътя на Стоманата-
Идете на: