Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Поляната на дуелите

Go down 
+4
Кейтлин Паркър
FireNaruto
bLaCk_HoLe :]
Vlad
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 13:26

Vlad написа:
Aoi написа:
След като Архи-майсторът обяви Аои за победител той се прибили към треперещият Яшамару:
- И ураганът е само вятър, който бърза, точно като теб. - каза той с ледено изражение.
Аои протегна ръката си, хвана уакизашито, което прибра в ножницата му, обръна се и бавно и безшумно слезе от арената без да се обръща назад. Аои хвърли един поглед към Португас, огледа този, който му беше противник и продължи напред стигайки до едно дърно, на което се облегна и прибра ръцете в джобовете си. С досада надигна поглед към арената за напреднали и започна да следи всяко движение и на двамата.

- Интересен дуел, ха? - гласът идваше от съвсем близко и Аои забеляза как на един клон над него беше седнал млад мъж, може би около 25 годишен. Косата му беше гарвановочерна, а лицето някак си обикновено. Но очите му бяха тъмно сини и дълбоки, може би единственото отличително нещо в него. Както и може би липсата на аура, явно я прикриваше добре. Всъщност непознатия стоеше съвсем безшумно на клона и гледаше с привиден интерес битката. - Но и твоя си го биваше, хм.

/Можеш да подхванеш разговор с този тип, да го игнорираш или да предприемеш всякакво действие, което ти дойде на ум. Но опиши само действията си, а резултата от тях остави на мен./

Аои погледна на горе. Видя непознатия мъж, измери го с поглед. Той продължи да го гледа няколко минути без да направи каквото и да е движение - очите на този мъж напомняха на Аои за неговите собствени. Евентуално непознатият мъж беше същия като асасина. Това не беше добре, защото в съзнанието на Аои изплуваха редица варианти как може да бъдат извадени тези очи, а след това как плуват в буркан като трофей. Въпреки желанието, което туптеше в гърдите на Аои той запази хладен вид, самообладание и с ледения си тон отвърна на непознатия:
- Развръзката на моят дуел беше ясна, но това тук е нещо друго. - Аои отмести погледа си към арената и продължи някак с досада - От колко време седиш там? Не съм те виждал наоколо.
Въпреки отпуснатия си вид и ръцете в джобовете Аои беше готов за всичко, което можеше да дойде на ум на непознатия. А и отсъствието на аура дразнеше Аои допълнително - не беше местен.
Върнете се в началото Go down
Tommy

Tommy


Capricorn Брой мнения : 230
Join date : 07.11.2009
Age : 36
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Yakushiji Yashamaru
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue0/0Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (0/0)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:07

Яшамару не отплепваше очи от сцената. Сега му беше паднало да гледа мач на семпай-те в Академията, въпреки че единият му беше леко противен. В съзнанието на Яшамару нахлуха спомени от битката с онези грозни пустинни воини и като си даде равносметка установи, че Лесли-чан не беше направил кой знае какво – просто си седеше потен на къра докато на другите им разбиваха физиономиите. А и тази неговата коса особено много дразнеше Яшамару и ето отново нахлу спомена за потния маг и Яшамару не можа да се сдържи. Той избухна в луд идиотски смях, сълзи се стичаха по очите му и той започна да посинява, защото не му достигаше въздух. Тъкмо успя да се успокои кога видя опита на потния маг с грозната коса да се опита да „хвъкне”. Яшамару не можа да се спре, просто беше такъв:
- Какво е това?! Птица е?! Не! Балон е?! Не! Летящ Дух маг?! Не~! Какво по дялотите?! Летящ Лесли? Не~! Португас-семпай, крилата на този черен и проскубан гъсок са станали за подрязване!
Яшамару не можеше да спре да се смее и идиотски си викаше точно това, което мислеше. Все пак той винаги оценяваше красивото и отбелязваше грозното – нямаше как да подмине тази грозотия, според него – летяща грозотия. Косата на Лесли се разхвърча при скокът:
- Ой~! – Намръщи се Яшамару – Вържия я поне да не я гледаме колко е изтъняла. Дългата коса не е за него – продължи мърморейки на себе си Яшамару – Да я постриже и мир. Всички девойки избягаха при вида и. Разочарование.
Яшамару се обърна към мястотор на което седеше Аои. Всякаш ледена вълна го заля при видът му. Така той успя да се успокои от смеха и мислите си, обърна се и продължи да гледа двубоят чакайки конра-атаката на Португас срещу тази грозна коса.
Върнете се в началото Go down
http://myanimelist.net/profile/Candy_Holic
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:15

Лесли написа:
Vlad написа:
F1reF1stAc3 написа:
Асе застана пред Лесли отново направи няколко Огнени Стрели които запрати по Лесли в този момент исхвърча към Лесли със скороста на стрелите беше толква бърз защото беше запалил краката си в този момент запали и ръцете си с едната от тях махна и стрелите се пръснаха 2 от горе 2 от ляво 2 от дясно а пред Лесли се беше засилил Огнения Юмрук Асе който държеше Брадвата на смърта и я размахваше зловещо към Лесли . След като беше почти пред него Асе плювна в очите на Лесли в този момент замахна с Полеарма си удари го в гърба си от там излезна Огнен Дракон който се движеше по острието на Полеарма му и замахна към Лесли ......

Лесли имаше възможност да прецени ситуацията и да активира плана си, ако бе имал такъв. Но в същото време бързината на случващото замиг го изненада. Не очакваше противника му да е толкова напреднал. А и виковете отстрани на един определен зрител го разконцентрираха, колкото и да се опитваше да ги игнорира.

/Лесли опиши действията си, като опишеш дали се опитваш да избегнеш атаката на Португас, да я блокираш или нещо друго. Можеш да включиш и собствена контра-атака. Но не описвай резултати, остави това на мен. Също така хвърли зарче. Ако числото е нечетно ще успееш да се измъкнеш от атаките на Португас.
Португас получаваш 1 Сила от зарчето./

- Айтана.. Карансо... ПАРАНА! - Казах аз след което двата жезъла засветиха и ме обградиха от светкавици. Няколко от светкавиците започнаха да "обикалят" терена което беше добре. Другият жезел се превърна в тънко светкавично острие което притежаваше моите умения. Опитах се да "хвръкна" като опитах да закрепя острието на някой клон за да избегна атаките. Ако успеех щях да атакувам отгоре с друг меч отново разтегателен и отново светкавичен. В момента хората ме дразнеха, но аз се концентрирах и цялата си мана насочих към гърба като щит, а ако успеех да отскоча щях да атакувам отгоре.


Лесли подскочи и успя да избегне фронталните и фланговите атаки на Португас. Но той беше пратил и 2 огнени стрели отгоре, в случай, че Лесли реши да се помръдне натам. Едната пиро стрела се разсея като се докосна до светкавиците, заобградили Лесли, но другата успя да прониже и опърли здраво десния му крак в областта на бедрото. Лесли усети силна изгаряща болка.

/Лесли сега пак е твой ред. Опиши атаката си, после е ред на Португас да опише защитата си и накрая съм аз да опиша ефекта и от двете. Зарче този път няма смисъл да се хвърля./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:20

Aoi написа:
Vlad написа:
Aoi написа:
След като Архи-майсторът обяви Аои за победител той се прибили към треперещият Яшамару:
- И ураганът е само вятър, който бърза, точно като теб. - каза той с ледено изражение.
Аои протегна ръката си, хвана уакизашито, което прибра в ножницата му, обръна се и бавно и безшумно слезе от арената без да се обръща назад. Аои хвърли един поглед към Португас, огледа този, който му беше противник и продължи напред стигайки до едно дърно, на което се облегна и прибра ръцете в джобовете си. С досада надигна поглед към арената за напреднали и започна да следи всяко движение и на двамата.

- Интересен дуел, ха? - гласът идваше от съвсем близко и Аои забеляза как на един клон над него беше седнал млад мъж, може би около 25 годишен. Косата му беше гарвановочерна, а лицето някак си обикновено. Но очите му бяха тъмно сини и дълбоки, може би единственото отличително нещо в него. Както и може би липсата на аура, явно я прикриваше добре. Всъщност непознатия стоеше съвсем безшумно на клона и гледаше с привиден интерес битката. - Но и твоя си го биваше, хм.

/Можеш да подхванеш разговор с този тип, да го игнорираш или да предприемеш всякакво действие, което ти дойде на ум. Но опиши само действията си, а резултата от тях остави на мен./

Аои погледна на горе. Видя непознатия мъж, измери го с поглед. Той продължи да го гледа няколко минути без да направи каквото и да е движение - очите на този мъж напомняха на Аои за неговите собствени. Евентуално непознатият мъж беше същия като асасина. Това не беше добре, защото в съзнанието на Аои изплуваха редица варианти как може да бъдат извадени тези очи, а след това как плуват в буркан като трофей. Въпреки желанието, което туптеше в гърдите на Аои той запази хладен вид, самообладание и с ледения си тон отвърна на непознатия:
- Развръзката на моят дуел беше ясна, но това тук е нещо друго. - Аои отмести погледа си към арената и продължи някак с досада - От колко време седиш там? Не съм те виждал наоколо.
Въпреки отпуснатия си вид и ръцете в джобовете Аои беше готов за всичко, което можеше да дойде на ум на непознатия. А и отсъствието на аура дразнеше Аои допълнително - не беше местен.

- Имам малко работа тези дни в Академията и реших да погледам малко битката на най-големите таланти тук. - отвърна мъжът разсеяно. - Разбира се, Дред няма да е много доволен да разбере, че съм наоколо, но това е част от забавлението. Чудя се, кога ли ще ме усети? - една лека усмивка покри устните му, някак си странна, неволна и изпълнена с очакване. - А ти...чувствам нещо твърде диво и необуздано в аурата ти...Прикривай ги тези неща, издават те, ако човекът срещу теб може да усеща присъствия и аури.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:33

- Дред... - продължи досадно Аои - Ще е интересно, ако те усети. Бих желал да погледам битка от този ранг, но не мисля, че ще стане днес. Бих те попитал за какво си тук, но това не ми влиза в работата, а и ако някой мен ме бе попитал същия въпрос свързан с работа ми наоколо едва ли щеше да получи отговор. Или ако го беше получил много скоро след това би паднал мъртъв. - последва кратка, студена пауза от страна на Аои - Аурата... може би това наистина съм аз, никой не знае, дори и аз самия. Въпреки всичко ще взема под внимание съвета ти. - казвайки това изгря странна усмивка на лицето му - някак перверзна, някак луда, с някакъв странен блясът - напълно нетипична за него. - Според теб, сраннико, кой ще победи в това подобие на дуел?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:37

- Момчето с онзи огромен полеарм използва нелоша стратегия за начало. Блокира пътищата за бягане на врагът си, и го атакува фронтално. Нямаше измъкване, а и да имаше, за това кратко време дългокосият му опонент не успя да го измисли. Сега дългокосият е ранен, което забавя скоростта му и изглежда младежа с полеарма има доста по-голям шанс да победи. - отвърна непознатия и се прозя леко. - Надявам се да се появи някакъв обрат и да има доста кръв. Кажи ми...Аои...ти обичаш ли кръв? - след този въпрос мъжът го погледна със странно любопитство и безгрижие.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСъб 12 Дек - 15:57

Аои повдигна главата си нагоре, поглеждайки непознатият право в очите. Светло сините очи на асина се вгледаха в тъмно сините очи на непознатия толкова дълбоко, че може би за момент да се бе почувствал удавник. Аои пое въздух:
- За чернокосият маг - имаше поне 4 варианта как да се измъкне от атаката на противника си. Или не се е досетил за поне един или има нещо, което го разсейва. В такива моменти трябва да се абстрахираш от всичко, което може да окаже негативно влияние върху мисълта и стратегията ти, която имаш намерение да приложиш. Ако нямаш дори най-малкото познание за тактиката, нападението и уменията на противника ти, то трябва да приложиш най-добрата своя стратегия, за да може да отреагираш на свичко, а не да се стряшкаш от безсмислени викове около себе си и да нарушаваш баланса си. Аз не знам тези двамата дали са се срещали в битка преди, но наблюдавайки движенията им имат равен шанс за победа, въпреки че черния е ранен. - Аои отмести глава към арената - Кръв? Червена, красива, вкусна.. Когато съм на мисия колкото повече кръв проливам, толкова по-удоволетворен се чувствам. Изричайки тези думи стигам до изводът, че харесвам кръвта и да я проливам в не малки количества.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 19:53

Мъжът отгоре изсумтя и само след миг вече беше до Аои. Младежът осъзнаваше собствената си бързина, но така и не разбра дали непознатият беше използвал физическо движение или някакво друго...умение.
- Интересно...Сигурно Дред не те обучавал досега.
Срещайки безмълвния и студен поглед на Аои, мъжът се усмихна.
- Не беше укор, а по-скоро...как да го нареча...похвала. Извадил си късмет. Все още не си с прецакани идеи за реда на нещата. Знам, че някои успяват да се измъкнат от влиянието му, но те са едва няколко феномена. Не съм сигурен за онова момче, протежето му, Хавиер...Забелязах нещо доста смущаващо в него, може би трябва да разуча. Но както и да е. Кой те е обучавал до момента, или си на свободна практика? Междудругото, аз съм Блууд. - представи се той. - И в момента съм призрак тук...в смисъл, никой не трябва да разбере, че се мотая наоколо, нали разбираш.
Говореше нехайно, някак си разсейно, едва ли не дружелюбно. Но Аои усети странна нотка в последните му думи. Може би трябваше да ги обмисли. Тъмносините очи на Блууд изглеждаха още по-тъмни, почти черни на залязващото слънце(да предположим).
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 20:53

- Хм. - звук произнесен с пълно безразличие - Обучавам се при ходещ мъртвец. Моето име вече го знаеш - Акума Аои. Не мисля, че някой ще разбере, че си тук - умело се прикриваш, фантоме. С риск да се повторя - не ми влиза в работата за какво си тук, стига да не ме засяга пряко. Река от кръв да направиш, преполагам няма да се помръдна.
Аои се усмихна доволо и погледна за момент червения залез, връщайки погледът си право в този на Блууд.
- Дори бих се изкъпал в нея заедно с теб. Хей, Блууд, знаеш ли кое е почти толкова сладко, колкото да проливаш кръв? - попита Аои и продължи след кратка пауза - Въпреки очите ти, които намирам сходни с моите, призрако, смятам за интересно умението, което демонстрира туко що. Осъзнавайки на какъв риск се подлагам с тези думи, които ще изрека не е нещо от което ме е страх - научи ме съм толкова бърз и безшумен. Също така ще ми бъде забавно да науча и някой друг номер като този. Е, Блудд, какво ще кажеш по въпросът? - Аои повдигна веждите си в студено очакване.


Последната промяна е направена от Aoi на Пон 14 Дек - 21:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue35/35Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/35)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 21:26

Щом се изтрелях нагоре аз активирах "Светкавичен щит". Обградих се от светкавици като лека по лека електричеството неутрализира минимално болката от раната. Минимално, но ефективно беше това "лечение". Щом отидох нагоре аз забелязах как Пиро маната изтичаше от Асе, а това бе знак за яд или гняв. Знаех, че мога да използвам този гняв и щом се качих метнах няколко ками по-точно четири: за четирите крайника. Единият жезел ме "крепеше" във въздуха като скоро аз стигнах до един дебел клон от където хвърлих камите. Другият ми жезел стана на острие от Пречистващ плам, защото предположих, че ще е направил огнен щит. Моя ход бе замислен като използвах и Асасин и Пиро уменията. Накрая като за щит се приготвих да направя огнена сфера като щит и вътре беше моят таен ход. (Владе! Чака те ЛС!)
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue114/117Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (114/117)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 21:36

Асе видя камите които фърчаха към него и активира Пиро Сплаш и със скороста която разви на ударите си с Брадвата На Смърта с която се опитах да одбия джобните ношчета на Лесли и хварлих 2 Огнени Стрели които обиколиха щита на Лесли и се запътиха към клона на който той беше кацнал като гълаб .
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 22:05

Aoi написа:
- Хм. - звук произнесен с пълно безразличие - Обучавам се при ходещ мъртвец. Моето име вече го знаеш - Акума Аои. Не мисля, че някой ще разбере, че си тук - умело се прикриваш, фантоме. С риск да се повторя - не ми влиза в работата за какво си тук, стига да не ме засяга пряко. Река от кръв да направиш, преполагам няма да се помръдна.
Аои се усмихна доволо и погледна за момент червения залез, връщайки погледът си право в този на Блууд.
- Дори бих се изкъпал в нея заедно с теб. Хей, Блууд, знаеш ли кое е почти толкова сладко, колкото да проливаш кръв? - попита Аои и продължи след кратка пауза - Въпреки очите ти, които намирам сходни с моите, призрако, смятам за интересно умението, което демонстрира туко що. Осъзнавайки на какъв риск се подлагам с тези думи, които ще изрека не е нещо от което ме е страх - научи ме съм толкова бърз и безшумен. Също така ще ми бъде забавно да науча и някой друг номер като този. Е, Блудд, какво ще кажеш по въпросът? - Аои повдигна веждите си в студено очакване.

- Харесваш ми. - отговори Блууд и за кратък миг сигурно обърка Аои, въпреки че младежа пред него продължаваше да е външно напълно хладнокръвен. - Не в оня смисъл, разбира се. - ухили се широко асасина. - Приемам. Ела в полунощ в покрайнините на Гората на духовете. Потърси аурата ми, ще оставя един лек поток да изтече. Намериш ли ме, значи си достатъчно талантлив за някое и друго умение. Може пък дори да си заслужиш някой подарък...почерпка един вид. - допълни Блууд и всякаш се сля с дървото зад себе си, изчезвайки от поглед.
Аои може би вече се чудеше този дали е луд? За каква почерпа ставаше дума? Някакъв йаой? Или пък ребърца със сос от гъби? Може би любопитството му беше събудено.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyПон 14 Дек - 22:32

Аои се обърна - "Сега е време за малко сладко" - помисли си той. Асасинът беше харесал любовницата на напредналия пиро маг, който в момента се биеше с Португас. Аои тръгна безшумно право към нея с ледена усмивка на лице. Тя гледаше битката на своя любим, напълно разсеяна дори не забеляза кога младият мъж се беше облегнал на дървото, може би на метър разстояние. Младата жена се стресна при вида на Аои толкова близо до нея.
- Йо. - поздрави я той с безразлична усмивка.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 19:57

Младата жена не му отвърна, а го измери с хладен поглед. Красивото й мургаво лице беше леко пребледняло при вида на битката, а този непознат се опитваше да подхване разговор с нея. Видимо не беше от тези околности, приличаше на жена от пустинния народ.
- Йо. - отвърна му накрая тя и пак се обърна към битката, като преди това му хвърли още един бърз поглед, явно чудейки се какво си мисли пък този така да я заговаря.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 20:04

F1reF1stAc3 написа:
Асе видя камите които фърчаха към него и активира Пиро Сплаш и със скороста която разви на ударите си с Брадвата На Смърта с която се опитах да одбия джобните ношчета на Лесли и хварлих 2 Огнени Стрели които обиколиха щита на Лесли и се запътиха към клона на който той беше кацнал като гълаб .

Португас усети остра болка в рамото, където една от камите незнайно как се беше забила. Острието се разтопи от топлината, излъчвана от тялото на младият пиро маг и разтопения метал полепна по кожата му болезнено. Поругас късно осъзна, че камите бяха заредени с Пиро енергия, която им придаваше скорост и допълнителна пробивна сила...както и по-голяма маневреност, позволяваща им да пробият защитната му маневра. Не, осъзна той, сигурен беше, че може да ги блокира, но проблема беше друг. Още от началото беше използвал не малко от енергията си и сега чувстваше леко отпаднал.
От своя страна двете огнени стрели се врязаха в клона и Лесли започна да пада към земята.

/Лесли опиши действията си. Имаш право да опишеш следващата си атака. Португас после ти опиши защита и евентуална контра-атака, ако защитата ти успее. После пак съм аз./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 20:21

В момента в който тя му обърна гръб Аои кимна с глава затваряйки очи с усмивка на лице. Нещото, което той искаше в този момент бе да си поиграе малко с нея и нейните нерви. "Ако бях на твое място" - чу глас, изпълнен със страховита злоба зад гърба си - "не бих се обърнал с гръб към непознат" - младият асасин довърши изречението вече застанал пред нея втренчил се в очите й. Аои и се усмихна някак тънко и изчезна.
- Приличаш ми на жена от пустинния народ. Така е, нали? - прошепна той.
Младата жена усети леден дъх по врата и ухото си. Толкова студен, че веднага кожата й настръхна по местата, по които той се плъзна.


Последната промяна е направена от Aoi на Вто 15 Дек - 20:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue35/35Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (35/35)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 20:32

- Това е добре! - Измърморих си аз под носа като продължих да падам. Насочих жезлите - мечове надолу като изпусках огън и светкавица. С тази си маневра исках да се приземя леко и прилежно и да продължа. Сферата в този момент се разтвори и се върна като допълнителна енергия насочена към земята. Докато жезлите ми се насочваха нагоре аз подготвах още един скрит ход като няколко частици от Пиро маната ми захвърчаха из небето. Всичко щеше да бъде добре замислено, но трябваше да бъде и добре изпълнено. Хареса ми това движение с Полеарма, но сега не бе време да се разсейвам с излишни неща. Концентрирах всичко върху приземяването, а успеех ли щях да избягвам атаките му до колкото мога. Отпуснах единия меч и отново захвърлих няколко ками, а после концентрирах отново всичко. Огнената сфера беше около мен, а отвътре се виждаше светкавичен щит. Вече бях готов за всичко.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:03

Aoi написа:
В момента в който тя му обърна гръб Аои кимна с глава затваряйки очи с усмивка на лице. Нещото, което той искаше в този момент бе да си поиграе малко с нея и нейните нерви. "Ако бях на твое място" - чу глас, изпълнен със страховита злоба зад гърба си - "не бих се обърнал с гръб към непознат" - младият асасин довърши изречението вече застанал пред нея втренчил се в очите й. Аои и се усмихна някак тънко и изчезна.
- Приличаш ми на жена от пустинния народ. Така е, нали? - прошепна той.
Младата жена усети леден дъх по врата и ухото си. Толкова студен, че веднага кожата й настръхна по местата, по които той се плъзна.

Аои забеляза как една лека усмивка покри пълните й устнички. Но усмивката бързо беше изчезнала, когато тя отново се обърна към него.
- Дори да е така, теб какво те засяга? Ако имаш нещо против мен, можем да разрешим спора си на поляната на дуелите, веднага след като Лесли срита задника на онзи странен непознат. Видях те как се биеш и донякъде съм впечатлена. Но не ме взимай за чак толкова безсилна. Често външният вид лъже.
Тъмните й очи се бяха впили в неговите безстрашно, което си беше цяло постижение. Аои знаеше добре как влияе на хората, ако тази жена беше обикновена досега щеше да се е подмокрила и в двата смисъла на думата. Но вместо това, тя го гледаше с предизвикателство и леко любопитство.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 34

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue114/117Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (114/117)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:08

Асе видя хвърчащите джобни ношчета които фърчаха към него за разлика от предишния път Португас несе опита да ги спре с удари а се хвърли на земята по гръб което му даваше шанс да избегне камите .


Евентуална контра атака : След като джобните ношчета прехвърчаха Асе се исправи и си каза .
-Това е всичко или нищо . /след което извади 3/4 от пиро енергияата която имаше в него махна с ръка и под мястото кадето Гълабът падаше се появи Пентаграм след което Асе се засили към пентаграма и пусна огън от краката и което му позволяваше да се движи два или три пъти по бързо от нормален човек истреля се на пред към пентаграма след като беше на десетина крачки от Пентаграма с скороста която беше развил заби полеарма в земята отксочи с едната си ръка пусна огнена топка която го истреля на горе от гърба му излезнаха огнени крила които за миг му позволиха да се задържи във въздуха до като беше там той започна да сече въздуха с плавни но бързи удари те бяха толкова бързи че несе виждаха почти от страни изглеждаше сякаш 50 стрелци стрелят на веднъж по някой Гълъб самите удари бяха подбони на това бяха стотици в радиус около 5 крачки пред Асе това беше обсега на Брадвата На Смърта Португас възпламени полеарма което направи огнена вихрушка пред него полеарма несе виждаше след като започна да пада той активира Пентаграма който заобиколи в пламъци Гълаба и той нямаше на къде да бяга Асе възпламени лактите на ръцете си за по голяма бързина на ударите след като вече се беше истрелял към земята с толкова бърза скорост удряше продължаваше да удря бързо бясно сякаш орел напада някой Гълаб .


/П.С ако неуспе е контра атаката ми Гълаба Лесли печели защото си разбивам тялото в земята/
Върнете се в началото Go down
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:15

- Спор? - последва ледено мълчание.
Аои се доближи максимално близо до нея, а плътните и устнички бяха на един дъх разстояние от неговите.
- В смисъл? - прошепвайки това загадъчна усмивка огря лицето му.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:21

- Ъгх, изобщо ли не слушаш какво ти говоря...Баака. - проточи тя, но не се отдръпна. - Попитах те пределно ясно дали имаш нещо против мен. Ако имаш, това е един вид спор, който не бих толерирала. Защо ли си хабя думите... - въздъхна леко тя и Аои усети топлия й дъх с аромат на череши. - Така ли се държиш по принцип, в смисъл, не приличаш на човек, който заговаря другите без причина...
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:24

Лесли осъзна пределно ясно, че с това дуела ще приключи...с този последен, решаващ сблъскък. Оставаше му само едно. Да даде всичко от себе си.

/Лесли, опиши внимателно и старателно действията си. Шансът ти за успех е малък, все пак Португас е натрупал много повече статове от теб. Хвърли и зарче. Ако числото е 6, това допълнително ще ти помогне. След поста ти пак съм аз, с резултата от дуела./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:34

Ароматът на череши запали вътрешно младия асасин. Желанието му да си поиграе с нея беше доста по-сило от преди няколко минути. "Тази жена... Тази жена..." - различни образи и варианти нахлуха в съзнанието на младия мъж. Аои я погледна в очите поддържайки същата близост.
- Ако беше човек, който не ми харесва нямаше да сме в тази поза в момента. Всичко щеше да е различно и едва ли щеше да е по вкуса на някои хора...
Аои докосна с неговите устни тези на красивата девойка, приготвяйки се да си открадне една целувка.
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 34
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue105/105Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (105/105)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyВто 15 Дек - 21:52

Устните й също имаха вкус на череша, както и на лято, топлина и страст. Но това беше за съвсем кратко, после Аои усети шамара, който сигурно беше позачервил бузата му. Асасина може би щеше с лекота да спре удара, но беше твърде опиянен от кратката открадната целувка за да реагира.
- Никой ли не ти е казвал, че ние, пустинните жени, често използваме отрова, към която сме добили имунитет, вместо червило? - каза му рязко тя. - Трябва да се радваш, че този път не е така.
Беше се позачервила, дали от срам или от гняв...
- Виж, не ви знам обичаите тук, но едва ли това, което направи, е допустимо. При нас е съвсем в реда на нещата, стига мъжкият партньор да се докаже достоен.
Гледаше го със странен блясък в очите. После изведнъж чу грохота на дуела до тях и погледна с изненада към умението, което Португас беше използвал.
- Богове, това не изглежда добре. - промълви тя с лека тревога.

/П.П. Лол, отровното червило явно е на мода в Шелтър. :Д/
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Aoi

Aoi


Брой мнения : 753
Join date : 06.11.2009

Данни на персонажа
Име: Аои
Жизнени точки:
Поляната на дуелите - Page 5 Left_bar_bleue1026/1026Поляната на дуелите - Page 5 Empty_bar_bleue  (1026/1026)

Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 EmptyСря 16 Дек - 12:38

Този шамар само отмести главата на Аои на страни, но отново втренчи поглед в нея. Протегна ръката си към главата й и съвсем нежно докосна лицето й с ледените си пръсти. Младата жена отново го гледаше в очите. Аои се приближаваше по такъв начин, че тя отстъпваше назад, но телата им бяха все така близо едно до друго. След две-три крачки тя се озова между тялото на асасина и едно дърво с доста масивно стъбло. Показалецът на Аои я по погали по устните.
- Отровата? Тя не би ме спряла. - Прошепна той.
Аои отново целуна красивата девойка. Тази целувка беше дълга, страстна, дълбока - точно каквато трябва да бъде. Устните му бяха меки, топли и с някакъв странен вкус, който можеше да се определи само като "приключение". Едната ръка на Аои вече беше на кръста й, а с другата той бе стиснал косата й. Ръцете на асасина бяха някак възбуждащо студени. Целувката продължаваше. За момента Аои държеше тази жена в ръцете си - точно както обичаше.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Поляната на дуелите - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поляната на дуелите   Поляната на дуелите - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Поляната на дуелите
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Околностите :: Свободната зона-
Идете на: