Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кръчмата На Вечния Пламък

Go down 
+2
FireChampion
F1reF1stAc3
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyЧет 21 Окт - 22:42

Рой погледнал земята неудобно и казал:

- Ъм, съжалявам че нахлух, но тази на бара ми каза, че ти можеш да ми кажеш какво да правя. Нов съм и искам да разбера къде отида.. Та, знаеш ли какво да правя? Само не викай! Добре?
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyЧет 21 Окт - 23:00

- Какво да правиш ли белокоско ?!? Откаде да знам нямам си ни най-малка представа ... Що за въпрос ? - каза през смях Алан
Хлапето изглеждаше познато по някакъв начин .
- Влез седни сподели ми проблемите си ...
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 22 Окт - 18:11

Рой седнал на някакъв стол и започнал да се клати на него.

- Значи. Преди около половин час стъпих за първи път на оная улица там. Лутах се, лутах се. Изведнъж това малко заведенийце изникна пред очите ми и реших да вляза, питах тази на бара, получих бира, която между другото кученцето ми още пази. А, кученце? Дълга история. Няма значение, тя каза че не може да ми помогне, но каза че ти можеш! Така, аз дойдох, почуках, влязох, ти ми се ядоса. Аз ти обясних защо съм дошъл, ти ми каза да седна и да ти кажа проблема, и аз ти разказах как преди около един час, ох, това вече ти го разказах. - Това всичко мина през устата на Рой на един дъх и след 10 секунди мълчание той промълви - Де да си бях взел бирата..
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 22 Окт - 19:44

- Aха , ясно . - каза колкото замислено толкова и съннено Алан . - Е белокоско звучи добре ... С какво точно искаш помощ ? Защо си дошъл в манастира ? С какво мога да ти бъда полезен ? - Алан наливаше въпроси а момчето го гледаше от стола странно всеедно неразбира ни дума от казаното.
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 22 Окт - 20:38

- Aми - каза Рой бавно, защото досега изливаше дому и също беше изливан със думи - исках да стана чирак на М'лаах. Та, знаеш ли къде трябва да отида - продължаваше да настоява Рой, забит на онзи стол. Стаята му изглеждаше добре, и въпреки че беше само на едно място, вече не му беше толкова некомфортно.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 22 Окт - 21:24

- Да , да беше казал още отначало . - каза Алан с усмивка . - Аз съм чирак на М'лаах и то от най-добрите наоколу . - изрече Алан с гордост. - Ще ти кажа къде трябва да идеш за да станеш чирак . - каза отново Алан и направи лека пауза с една прозявка .
- Утиваш в Катедралата на Зараждащият се Пламък и търсиш човек на име Алаказам . Това е името на бъдещият ти учител . Той ще ти покаже правилният път .
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 22 Окт - 22:13

- Да, благодаря! Перфектно! Точно, благодаря! Чао - Рой изтича навън, като събори стола и трясна главата.
След това изтича към бара, гушна кучето си, което се хвърли в него, изпи на екс бирата си, трясна я в плота, казак едно дребно, бързо "чао" на барманката и се изтреля навън. Беше толкова щастлив, че почти подскачаше.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПон 25 Окт - 22:05

Кай - 66

Кай влезе в Кръчмата като седна да си почине. Лир беше най-близо до него и той си поръча.
- Лир, може ли една бира? - След тези думи Кай извади нужните жълтици като ги остави на бара. - А да искам да платя и за следващата си нощувка.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПон 25 Окт - 22:18

- Може момче , как да не може . - каза с усмивка ханжията, вдигна една хълба , позабърса я с една чиста кърпа и пусна бира в хълбата от една дъбова бъчва . След това прибра парите и подаде халбата на Кай .
- Хей момче , чух че тази година ще се проведе поредния турнир "Агникай" в манастира. Ти ще участваш ли ?
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПон 25 Окт - 22:27

Кай - 67

Той вече бе дал жълтиците на Лир и отпил от бирата си когато Лир му каза за Анги нещо си.
- Анги... Какво?! Говори по-просто. - Каза Кай отпивайки от бирата си още веднъж.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПон 25 Окт - 23:00

- Ти незнаещ що е Агникай ли момче ? Безнадежден случай си ти ... - рече Лир през бурен смях. - Агникаят представлява дуел междо магаве и магиосници . Единственото оръжие което можеш да използваш е магията . Събират се магове от цял Шелтър за да премерят способности в нашият елитен турнир , я ! Но победителят винаги е бил огнен маг от незапомнени времена ... Провежда се на десет години веднъж . Откаде идваш бе момко че незнаещ що е Агникай ?!? - изрече Лир с въпросителна нотка след като разказа на Кай какво представлява турнира .
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyВто 26 Окт - 16:52

Кай - 68

- Ами аз съм обикалял Шелтър цял живот, но не съм чувал за нещо такова. Но мерси за информацията. Всъщност каква е наградата? - Не че се интересуваше толкова много, но искаше да знае дали си заслужава. Нямаше да се труди напразно. Харесваше му мисълта за победа, но Лир я развали с едно от изреченията си.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyВто 26 Окт - 18:48

- Наградата ли момче ?! Ха , Шампион на М'лаах е жадувана титла на всеки пиро маг и не само . Наградата е уникална и мистериозна и ще бъде представена на победителя лично от Зард Лардо. - каза Лир точно качили разказваше някаква легенда .
- Виждал съм околу три Агникая в живота си и мога да ти кажа че е доста впечетляващо . А й води много посетители в манастира от всички държави . Полезно е за бизнеса . - каза лукаво Лир.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyВто 26 Окт - 20:09

Кай - 69

- Е, тогава ме брой и мен! Кога е началото на този...турнир? - Кай искаше да знае, защото туко що бе излязъл от Катедралата с научено ново умение. Искаше му се да направи всички на пух и прах, но това щеше да е невъзможно с двете магии които знаеше. На младежът му се искаше да се сбие с някого за да изкара всичката си натрупана енергия.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСря 27 Окт - 21:06

След кратък смях , но истеричен смях Лир каза на младия чирак :
- Момче , невярвам да имаш шансове в турнира , но можеш да се пробваш ако учителят ти те запише . Не си завършил школата след това . В този турнир очастват найстина могъщи магове . Имай го в предвид . - каза Лир с насмешлива усмивка . - Ще искаш или още нещо момче ?

Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСря 27 Окт - 21:40

Кай - 70

- За сега не! Друго нещо интересно да се е случило и аз да не знам? - На Кай му трябваше информация за всичко в този Манастир. И откъде можеш да намериш най-много информация? В кръчмата. Ето защо Кай питаше Лир за това. Той винаги проверяваше слуховете и ако имаше нещо интересно, той го разказваше в Кръчмата.
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСря 27 Окт - 22:43

Лир направи една дълбока въздишка .
- Нищи друго интересно няма момче ... Все същата . Дори по скучно от обикновенното , нямам търпение да започне Агникаят , ще доведе доста клиентела - Кай долови нотка на алчност в думите на Лир.
След това Лир отиде да взема поръчките на останалите клиенти и остави Кай на бара с дъщеря си.
Върнете се в началото Go down
Кай

Кай


Scorpio Брой мнения : 1040
Join date : 26.08.2009
Age : 26

Данни на персонажа
Име: Кай
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue35/35Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (35/35)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСря 27 Окт - 22:58

Кай - 71

- Здравей Хелиа. - В този миг Кай се сети за нещо и каза: - Извинявай, но ще тръгвам. Медальнът му пак засвети и се нагорещи, а изчезналия черен кичур отново се появи. Явно трябваше да отиде някъде. Хелиа само вида как Кай се завъртя и зърна черният кичур на момчето, но за съвсем малко време.
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyНед 31 Окт - 14:59

Тичайки, Рой влезе в кръчмата. Пускайки мъничето на земята, той скочи към бара и извика:

- Здравей пак! Благодаря за преди малко, вече научих нещо! Ъм, може ли един чай? Мащерка, ако имаш. Между другото, какво да правя сега?
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСъб 13 Ное - 17:01

Кръчмарят му подаде едина чаша с ухаен чай и прибра отплатата .
- Нямаме мащерка синко , лайка би те устойло също нали ? - каза Лир и се върна към работата си зад бара .
Нямаше много хора и следобедът беше задушен .
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСъб 13 Ное - 22:45

- Дам, няма проблем.. - Рой пийна глътка от чая и продължи, - може ли да те попитам, сега какво да правя сега, освен да ходя в манстира? Все пак, трябва да се прави нещо друго.. - огледа хората, седящи по масичките. Желанието му да отиде някъде където да си почине просто се изпълни в него заради самотните изражения на някои от пияниците..
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyПет 19 Ное - 23:12

- Незнам момчето ми ... Ако ти трябват пари мога да ти намеря работа в кухнята или да метеш из кръчмата . Можеш да си наемеш стая и да се наспиш , за да имаш сили за следващия ден . Толкова много неща , а толкова малко време ... - каза Лир леко унесен - Де да можеш да се върна на твоята възраст , да си изживея живота повторно . - каза ханджията и отново се захвана с задълженията си .
Върнете се в началото Go down
Рой

Рой


Брой мнения : 21
Join date : 14.10.2010

Данни на персонажа
Име: Рой
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue20/20Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/20)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyНед 21 Ное - 23:21

- Ами, добре.. - каза Рой, допивайки чая си, - тогава може ли да получа една стая? Ще си почина и след това.. мога да разгледам града. Сигурно ще бъде забавно, - продължи и хвана кученцето, което скочи в скута му. Избута чашата към Лир и започна да си играе с мъничето, - Та, може ли стая?
Върнете се в началото Go down
FireChampion

FireChampion


Leo Брой мнения : 440
Join date : 04.08.2010
Age : 31
Местожителство : Хасков

Данни на персонажа
Име: Алан
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue27/27Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (27/27)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyСря 24 Ное - 23:59

Лир подаде един ключ на момчето и му показа коридора накъде се намираше стаята му .
- Стаята ти е след тази на Алан , струва 50 злато на нощ . Позволено е да имаш домашни любимци но всяка повреда по стаята се плаща от твоя джоб.- каза Лир и след това продължи с заниманията си .
Върнете се в началото Go down
Ноксиа Дракконис

Ноксиа Дракконис


Брой мнения : 25
Join date : 09.12.2013

Данни на персонажа
Име: Ноксиа
Жизнени точки:
Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Left_bar_bleue3/3Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty_bar_bleue  (3/3)

Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 EmptyЧет 12 Дек - 22:45

Момичето вървеше по посока на кръчмата и вече я забелязваше. Не можеше да обърка обикновена сграда с кръчма, беше и заложено да надушва алкохолът отдалече. Пък и високата табела с халба бира също служеше за подсказка. Преди да влезе огледа изрисуваните с пиро магия прозорци. "Колко ефектно.." - помисли си Ноксиа, която рядко виждаше толкова добре направени на външен вид кръчми. Когато влезе вътре остана също не остана разочарована. С удоволствие би прекарала тук вечерите си, това беше най-хубавата кръчма, която бе виждала. Може би защото не се целеше към лукса, предпочиташе по-евтините местенца. Тя отиде на бара и зачака някой да дойде да я обслужи. Знаеше, че барманите и сервитьорките в кръчмите по принцип знаеха всякакви слухове и познаваха доста хора, особено, ако са им редовни клиенти, затова смяташе, че в момента те биха били ценен източник на информация. На първия дошъл да я обслужи щеше си да поръча нещо за пиене, защото така бе прието и след това да попита за брат си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кръчмата На Вечния Пламък   Кръчмата На Вечния Пламък - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кръчмата На Вечния Пламък
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Кръчмата
» Пещерата на вечния покой
» Катедралата На Зараждащият Се Пламък

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Манастирът на Вечните Пламъци :: Манастирът На Вечните Пламъци-
Идете на: