Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Залата със приемни изпитания

Go down 
+40
antarktida
Ринкуджики
newidima
FlamePhonix
Ягуро Ирикаши
Даре мо Най
DARTHVERENI
DualSworder
sunshine.galcho
Usuck
(Ae)Maeth
Chaos
Gesh
SoundExplosion
Alix Duval
Фейд Лур
GreyJoy
bunovski
Накашима Кенто
Redwine
vikos
Tommy
Aoi
Райън Паркър
Chibi Demon
Kael Wallker
Rodgey.
Neror
fuck_you
...
Кай
Фейт
Мистгън
Блейз
F1reF1stAc3
Vlad
Nightmare
Кейтлин Паркър
Kiloca
Корагг
44 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
АвторСъобщение
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyСря 13 Яну - 18:26

Май полудявах. Моите собствени творения ме биеха по главата. Ама какво беше това? Болката от раната беше неопусиемо гадна, а сега и моето изкуство ме биеше по главата. О-о, изобщо няма да се разберем така, те са от моята кръв и ще ме слушат, ако не щът ще си нарисувам гумичка и ще почна да ги трия. За какви се мислят. Разхвърлях ги наоколо, защото вече се бях изнервил, издадох няколко селски звука от типа на псувня и те се разбягаха наоколо. Бягайте, бягайте, ама няма къде да се скриете. Както и да е. Не ми бяха интересни и им обрънах гръб. Трябваше да се добера до Академията, май. Не бях сигурен, но за начало това беше мястото, на което трябва да се върна. Пък дано ме приемат. Толкова много исках да уча там и да направя нещо с живота си. Беше ми писнало да съм беден идиот, който едва да свързва с двата края. Ама и да не ме приемат в главата ми се завъртяха мисли как може да развием бизнес със Скейркроу и онова разтегливо въже. Доходен щеше да бъде, а и нямаше да се потим много - освен при издърпването на човека обратно нагоре. Щяхме да го измислим ние. Можеше да продаваме и композициите, които свивахме, сигурно доста хора щяха да се зарибят и да започнат да си купуват от нас. Въпреки всичко, не знам защо, исках да изуча някакъв майсторлък. Левъл да вдиган, скил да придобия. Не исках да си остана некадърен тип.
Както си ходих по пътя и си мислих за дребните неща от живота се спрях изненадан. Пред мен имаше нещо като табела, ама светкаше. Можеше ли да има такова нещо? Нямаше факли, как светеше тогава? Да не би да бяха вкарали някой пиро маг вътре? Едва ли, нямаше как да се побере. Явно композицията не ме беше пуснала и все още бях под магията й. Добра дивачка ще излезе. На табелата имаше една голяма стрелка, която сочеше на изток и пишеше "Магическата Академия 10 мили". Нямах избор и продължих на изток. Това бялото направо ме побъркваше, но не исках да си отварям раната, туко що беше спряла да кърви. Тогава го осъзнах - мамка му, нямах едно зърно. Бахти якото!
Продължавах си аз на изток, ама дали вървях на където трябва не знаех. Всичко беше бяло, можеше да съм кривнал от изтока и да съм завил на запад. Проклет Бог, за какво изтри всичко? Сега да няма път по който да вървя или от къде да си набера отново от бурена. Изведнъж си разбих носа в нещо. Кръвта бликна - пяк оцапах бялото, дано му е гадно. Ама какво беше това, в което си треснах носа? Дръпнах се назад и погледнах. Някаква зле нарисувана врата. Богът не го биваше, все едно аз я бях рисувал - някаква примитивна такава. Не ми се седеше вече на бялото, имах чувството, че ще започна да халюцинирам и ще умра. Аз бутнах вратат, беше тежка. Какво ли имаше от другата страна? Надявам се да не беше бяло. Имаше и матови платна за рисуване.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyСря 13 Яну - 19:02

Геш бутна тежката врата, а от другата страна се озова в някакъв камен коридир. Факли блещукаха на няколко метра една от рдуга, пода беше покрит с мека путека, абе направо си беше густо. Полута се той из коридора, пооогледа. Изпробва някои от тухлите, можеше и тайни проходи да са, ама не. След извесно време, забеляза врата акто на килер. Не беше много яко заключена. Имаше там някакъв катинар, но нищо особено за способните ръце на Мистър Геш! Раната още го мъчеше, но сега му беше интересно и можеше и да не и обръща внимание. Почна да си играе с катинара и след няколко несполучливи опита, приклетото нещо взе, че се счупи. Карай, важно беше какво има зад вратата. Геш я бътна с нетърпение и очите му блеснаха като на сополанко пред огромна близалка! Малкото килерче беше пълно с неговия си плевел и разни дръги такива забавни билчици! Геш беше в Рая.
-Виждам стправил си се, но защо реши да не се похвалиш, а се луташ из празните коридори на Академията? - гласа на Сакура му изкара ангелите.
Знаеше, че това е нелегално в академията и искаше да си запази килерчето. Затвори вратата без да и позволи да види какво крие, обърна се рязко и се разкрещя поскачайки:
-Минах?! Приет съм? Сериозно?!Е, много ми е густо! - искаше да отнеме вниманието и от килера, ако ще да го изхвърлят и да трябва пак наново да се бори с бяло, котки и разни откачени борчета.
Сакура го стисна за ръката и го поведе към друг коридор
-От тук поемаш към Спалните помещения. Вземи си стая, почисти тая кръв и ела на обучение когато си готов.

/За Спалните помещения, а тук за Пътеките на Воина/
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyЧет 14 Яну - 19:28

Слепецът застана пред врата изпълнен със Зен спокоиствие.От там лъхаше на магия,силна и необяснима.
:> много силна магия Ар
:> това е изпитанието ми,не вярвам да е трудно
Д'арамир се усмихна леко,отвори врата и влезе...
.../усети топлина върху лицето си,няколко миризми достигнаха носът му,изпълниха мрачния му свят със пъстрота - бяха горски цветя.Звуците му позволиха да огледа дърветата около него и установи,че врата е изчезнала/...Тръгна бавно напред сред дърветата...
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 35
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue105/105Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (105/105)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 17:36

Д'арамир продължи известно време да ходи, просто следвайки инстинктите си и дребната горска пътечка, по която стъпваше. Горските звуци го заобгръщаха, даряваха му зрение, изостряха другите му сетива допълнително. Един заек изприпка на пътеката, подуши в посока на Д'арамир, размърда уши безстрашно и пак се скри в близките храсти. Беше твърде спокойно и мирно тук за да е някакъв вид изпитание. И все пак не всички изпитания бяха неприятни.
По някое време той усети лекото смущение в магията, благодарение на Латеан.
"Има някой отпред." - бяха кратките й слова и това беше достатъчно на Д'арамир да осъзнае, че който и да е отпред е пропит с магия.
И наистина не след дълго пътечката се разшири и пред погледа му се разкри красива гледка - малко и бистро езерце, заобградено от липи. В центъра му имаше храм, издигащ се от водата, а на брега му един гол до кръста мъж беше седнал с кръстосани крака, с лакти опрени в колената му и със затворени очи. Лека усмивка озари обруленото му и грубо лице. Косата му беше дълга и сива, но вързана на опашка. Той мълчеше, най-вероятно чакаше Ар да каже нещо, или просто не подозираше за присъствието му.
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 22:19

Слепецът се приближи на няколко метра от мъжът.Извади монета от джоба си и леко приклекна като се подпря на едното си коляно.Погледна към магьосника(така беше решил) и каза:
-Добра среща,магьоснико - след което се усмихна леко.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 22:52

Мъжът се исправи почеса се по главата и каза .
-Какво търсиш тук момче да неси се загубил ? . /с лека усмивка
-Изглеждаш силен искаш ли да ми помогнеш малко имам нужда от помоща ти .
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 23:06

Слепецът се изправи с усмивка:
- Да,готов съм да ти помогна,ако мога.
:>Внимавай с него
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 23:17

-Като за начало аз съм Кином приятно ми е а молбата ми е следната виждаш ли онази кула горе на скалата тя е моят дом от десетилетия аз светя на кроабите които патуват в морето това ми е работата и аз много я обичам но на скоро се появи един червей който пречи на моята светлина аз избягах от кулата защото червея искаше да ме убие той е там до скалата седи и чака да се върна . /Кион свали лъка и стрелите от гърба си и ги подаде на Д'арамир и продължи да говори .
-Искам да убиеш този червей ако е възможно и няма да те затрудня разбира се . /Д'арамир слушаше внимателно и докато слушаше осъзна че това е изпитанието му за да го приемат в академията и нямаше как да откаже за това взе лъка без да се замисля .



/Опиши какво правиш имаш два вариянта . Вариант едно да тръгнеш към скалата и да се срещнеш с червея . Вариант две да поговориш с Кином и да идеш при червея /
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 23:26

Д'арамир взе лъка и чукна с монетата по него,беше обикновен лък от дърво.Той "погледна" мъжа пред себе си,бавно се обърна и рече:
- Къде мога да намеря червея и имали нещо което трябва да знам за него.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 23:34

Кином посочи към една скала която беше на около километар от местоположението им и каза .
-Няма нищо особено в червея просто аз немога да го победя ти си силен или поне така изглеждаш . /С лека усмивка Кином се почеса и седна на пейката .
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПет 15 Яну - 23:59

Д'арамир тръгна към скалата с лък в ръка насочвайки мислите към Летеан:
:>Магичеко същество ли е?
Летеан се "усмихна" :
:>Не усещам магия,което не значи,че не е магически
Слепецът отиваше към брега,на няколко метра от него клекна за няколко минути.../потъна в Зен концентрацията,изчистваики мислите си/...после стана пъргаво и продължи.До самия бряг водата се разпени и от нея се изтреля огромен червей,страховит и доста грозен.
Слепецът приклекна,вдигна лъка и зареди стрела с чисти и бързи движения.../виждаше червея ясно,обвит в звука от падаща вода/...прицели се в главата и пусна стрелата в смъртоносен полет...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyСъб 16 Яну - 14:05

Стрелата хварчеше с бясна скорост явно Д'арамир имаше голяма сила това щеше да му помогне в битката , а стрелата уцели червея в окото и той изрева с нечовешкия си мутирал глас . Червея побесня още повече и започна да плюва по Д'арамир който отбягваше атаките на червея но една от плюнките на червея летеше към него с висока скорост какво ли щеше да направи той ....



/Опиши какво правиш може да опишеш и евентуална контра атака/
Върнете се в началото Go down
(Ae)Maeth

(Ae)Maeth


Брой мнения : 122
Join date : 13.01.2010

Данни на персонажа
Име: Летеан
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue15/15Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (15/15)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyСъб 16 Яну - 15:35

Слепецът извади три стрели свткавично бързо,приклекна като заби едната в земята пред себе си,а другите две зареди и стреля срещу плюнката на червея.Едва полетели,двете стрели бяха последвани от третата,която Д'арамир беше изтрелял светкавично бързо след тях...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyСъб 16 Яну - 16:13

Стрелите на Д'арамир минаха през Плюнката на червея и го уцелиха в слабите места на червея който се строполи с голям грохот , а Плюнката лесно беше избегната от Д'арамир който се запати към Кином след като стигна при него Кином го погледна и каза .
-Браво момче добре се справи . /с лека усмивка тогава магията изчезна всичко стана тъмно и врата през която Д'арамир мина в началото пак се показа .


/Опиши какво правиш/
Върнете се в началото Go down
Usuck

Usuck


Брой мнения : 5
Join date : 16.01.2010

Данни на персонажа
Име: Аион Бътреим
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 17 Яну - 21:34

Аион не подозираше изобщо какво имаше зат вратата той я отвори и видя,че беше пусто навсякаде имаше само скали и сняг.Едно езерце само блестеше той отиде до него и видя нещо но небеше сигорен точно какво е.Той тръгна към него то небеше нищо само купчина сняг.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПон 18 Яну - 17:00

Аион седна до купчината сняг , а слабияат ветрец подухваше в косите му след малко някой го потупа по гърба Аион се обърна и видя един казе маг който му каза .
-Какво по дяволи те правиш тук защо не бягаш ? /а в далечината се чуваха някакви грохоти .
Върнете се в началото Go down
Usuck

Usuck


Брой мнения : 5
Join date : 16.01.2010

Данни на персонажа
Име: Аион Бътреим
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПон 18 Яну - 19:12

Аион го погледна вдигна си веждата и замислено :
-Кой си ти и откакво трябва да бягам в тази пустош нищо не виждам нито чувам
Той се обърна и се запъти из постуща.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyПон 18 Яну - 19:15

-Аз съм Киом и бягам от този Леден Голем който идва след мен нападнах го мислех че ще го победя но магията ми не действа виждам че си ассассин може ли да го убиеш моля те . /Киом беше много разтревожен от това което го преследваше .
Върнете се в началото Go down
sunshine.galcho




Cancer Брой мнения : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Тейлър вон Айзенберг
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:27

Тейлър влезе в залата и се огледа.Не знайно защо имаше чувство, че любопитсввото и започва да се усилва..Искаше да знае повече за света изън двореца и покойте й..И най-важното искаше да срещене сестра си..Беше и любопитно как изглеждаше..И какъв клас е избрала..Дългата и розова коса се спушкаше по гърба и малко по надолу от добре одормения и задник момичето погледна Майстора и каза
-Е Майсторе какво правим тук всъщност ..
след което се завъртя за да огледа по обстойно залата..Не беше кой знае какво ..
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:32

Ноел посочи една врата и каза .
-Мини през тази врата там те очаква твоят приемен изпит . / С лека усмивка и вятар в плешивата си глава каза Ноел .


/Опиши как влизаш и какво виждаш от другата страна на вратата /
Върнете се в началото Go down
sunshine.galcho




Cancer Брой мнения : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Тейлър вон Айзенберг
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:36

Тейлър тръгна към вратата с нормала походка и като я стигна момичето плавно я отвори и се усмихна ...Не знайно защо пред нея се откри гледка от гората с/у двореца в който живееше преди..До некъде беше щастлива , но в главата й влезе спомен който заличи усмивката й ..Млаадата наследница на Айзенберг се обърна към Ноел и каза
-Сега какво ??
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:39

Майстора го нямаше и вратата през която беше навлезнала в тази област беше изчезнала .


/Опиши какво правиш /
Върнете се в началото Go down
sunshine.galcho




Cancer Брой мнения : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Тейлър вон Айзенберг
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:47

Тейлър усещаше претиснението която обгръщаше тялото й ...Слънчевите лъчи галеха кожата й..Момичето беше забравило това място..не беше идвала в гората от преди 10 години..Последния път когато беше тук , тя си играеше с кучето й Лилия..Но тогава то се изгуби и не го намери ..както и да е да не се забълбочаваме в историята на момичето..Тя тръгна към гората ..като навлизашр все по-навъре в нея и накрая тя стигна до една пещера
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:50

Пред пещерата седеше жена и плачеше тя видя Тейлър и се затича към нея хвана я за ръката и падна на колене тя плачеше и каза .
-Моля те помогни ми дъщерями се изгуби в пещерата , а там живеят бандити моля те спаси дъщеря ми . /Сълзите продължаваха да се стичат по лицето на жената бяха кристално чисти .
Върнете се в началото Go down
sunshine.galcho




Cancer Брой мнения : 25
Join date : 13.11.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Тейлър вон Айзенберг
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 15 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 EmptyНед 24 Яну - 19:58

Момичето я погледна и каза
-Мислите , че ще вляза в тази пещера , за да спася щерка Ви , която е била толкова тъпа за да влезе вътрее..
след думите и жената се разциври още..Тейлър се усети , че може би това е изпитанието й и трябва да влезе й да спаси момичето..странно й беше как щеше да го направи като не носеше нищо друго освен запалка и едно шише твърд алкохол..
-Съжелявам , жено че ви се развиках , ще видя какво мога да направя по този въпрос
Девойката заобиколи жената и застана на входа на пещерата .На няколко крачи от входа имаше факла ..Тя престъпи внимателно взе я и започна да навлиза в пещерата като всичките й сетива се бяха изострили на макс
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата със приемни изпитания
Върнете се в началото 
Страница 15 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Залата на Провала
» Залата на Преминаването
» Залата за разпити
» 2. Стълбище към залата на ДИО
» Залата За Обучения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Магическата Академия :: Церемониалната зала-
Идете на: