Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Залата със приемни изпитания

Go down 
+40
antarktida
Ринкуджики
newidima
FlamePhonix
Ягуро Ирикаши
Даре мо Най
DARTHVERENI
DualSworder
sunshine.galcho
Usuck
(Ae)Maeth
Chaos
Gesh
SoundExplosion
Alix Duval
Фейд Лур
GreyJoy
bunovski
Накашима Кенто
Redwine
vikos
Tommy
Aoi
Райън Паркър
Chibi Demon
Kael Wallker
Rodgey.
Neror
fuck_you
...
Кай
Фейт
Мистгън
Блейз
F1reF1stAc3
Vlad
Nightmare
Кейтлин Паркър
Kiloca
Корагг
44 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
АвторСъобщение
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyПет 1 Яну - 22:47

- Мамка му!
На Аликс и просветна като от ясно небе. Както беше на колене над момиченцето тя имаше достъп до бутушите си. В тях имаше още едно скрито оръжие. Кама подарена от бившият и приятел, който безскрайно много обичаше. Животът си даваше за него, както той за нея. Не мислеше, че ще трябва да я използва. Тя беше по-скоро скъп спомен, а не оръжие, което би искала да нацапа спомена. Споменът за Джекс Мезо беше болезнен - убит по време на мисия от васал на Вайл, който по слуховете вече не беше на този свят. Джекс Мезо... Аликс изпадна в болезнен гняв. Тя дори не хвана камата подарена от него, просто сграбчи момичето за косата и започна да и блъска главата в каменния път с всичка сила. Не я интересуваше дали ще умре. Джекс го нямаше! За кого щеше да живее? Чувстваше се толкова самотна и изоставена - имаше чувството, че вътре е една голяма развалина. А и Грей вече не беше на този свят. Нямаше какво да губи. Блъскаше, блъскаше, блъскаше със сълзи на очи.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 2 Яну - 0:42

Когато сълзите пресъхнаха Аликс спря да си поеме дъх. Сведе поглед към ръцете си. Бяха покрити с медени кичури, кожа, кръв и мозък... от главата на момиченцето беше останала само пихтия. Аликс приклекна до Грей. Погали меката козина на ушите му. Усети лекият му пулс и повдиганто на гърдите му. Жив беше! Вратата на стаята леко се открехна и главата ка Клей се подаде вътре.
- Както виждам справила си се. Време е да си починеш. Не се тревожи за Грей. Всичко в тази стая е илюзия, ще се оправи. Иди в общежитията на момичетата и си вземи стая когато си готова ела при мен в Дивата обител.

/ако решиш да си почиваш пиши тук, а ако решиш да отиваш на обучение пиши тук/
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Alix Duval

Alix Duval


Aries Брой мнения : 116
Join date : 28.12.2009
Age : 36
Местожителство : Бургас

Данни на персонажа
Име: Аликс Дувал
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 2 Яну - 0:54

Аликс дишаше тежко. Споменът за първия мъж, който в обичала, първия във всичко. Тя извърна глава към Клей.
-Добре, ще те намеря по късно.
Аликс се опита да разбуди Грей. Той се изправи на крака, но се олюляваше. Двамата се запътиха към спалните помещения.
Върнете се в началото Go down
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 9 Яну - 17:18

Шин беше доста красива жена. Стори ми се интересно да бъда обучаван от човек като нея. Тя дорим можеше да ми бъде сестра. Избих си от главата тези мисли и я последвах без да се замисля. Трябваше да продължа живота си и да направя нещо смислено в него. Бях млад и сега се беше открила тази възможност пред мен. Вече нямах нищо за губене. С г-жа или г-ца Шин, не съм сигурен, стигнахме до една зала, спряхме се и аз закачах указанията й.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 9 Яну - 18:33

Шин се спря пред невзрачната дървена врата. Обърна се към младежа. Усмивката и стана по-широка. Той изглеждаше някак си изпълнен с интерес и надежда. Рядко виждаше тази комбинация у надяващи се да влезнат в академията. Повечето виждаха пред себе си изпитания, пот, кръв и часове, прекарани в болезнени тренировки. Не, че грешаха, но и наградите, за работата, си ги биваше.
- Е, Геш, за да бъдеш мой ученик, всичко, което се изисква от теб е да преминеш през тази врата и да се справиш с онова, което намериш там. Различно е за всички. Пожелавам ти успех и късмет и дано се видим отвъд изпитанието - харесваш ми.

/Премини през вратата и опиши какво виждаш - свободно съчинение/
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 9 Яну - 20:39

Погледнах Сакура в очите и кимнах удобрително. Завъртях се и бутнах вратата с лявата си вратан прекрачвайки прага. Тя се затвори бързло след мен, а аз се озовах на някакъв странен път, черен път обграден от много дървета и зеленина. Какво трабваше да правя сега? Не намерих отговор в съзнанието си, за това просто реших да потегля напред с умерена крачка. Ходех така може би около час и нищо не се случваше. Вятърът просто свиреше по листата на дърветата, а малките шарени птички допълваха мелодията му. От време на време в далечината се чуваше по някое друго щурче. Беше толкова спокойно, че за момент се почувствах като едно със заобикалящата ме природа. Без да се усетя и аз бях подхванал подобна мелодия на уста. Вървях си и си свирках. Катерица пресече бързо пътя ми и се шмугна някъде из храстите. Отместих си погледът от пътя, за да проследя движенията й и да й се порадвам. Отдавна не бях виждал катерица. Връщайки очите ми на пътя за малко да се блъсна в една стоманена порта. Добре, че се спрях на време иначе рискувах да си разбия носа. Нямаше друг път, а и нямаше стражи наоколо. Отворих си портата, беше тежка. Зад нея се разкри голямо имение. Беше толкова красиво, но и занемарено. Тревата беше смесена с бурени, прозорците мръсни, дърветата неподдържани, чимширите отдавна загубили формата си. Входната врата за имението беше обвита в паежини. Запитах се дали изобщо живее някой тук, но тогава за момент усетих поглед да се спуска по мен. Мисля, че идваше от седмия прозорец на втория етаж - западното крило на имението. Значи все пак имаше някой. Изчистих набързо паежините от вратата и смело я отворих. Върте беше толкова прашно, а въздуха толкова застоял, че едва се сдържах да не отворя прозорците. Мебелите бяха покрити с бели чаршафи. Отново си зададох въпросът дали изобщо живееше някой тук и преди малко това, което усетих дали не беше само въображението ми? Реших да се помотам малко из имението. Може би все пак имаше някой наоколо, за да ми каже това ли е краят на онзи прашен път, по който вървях толкова часове.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyСъб 9 Яну - 22:04

Къщата беше напълно притихнала. Миризмата на застоял въздух го задушаваше, но ноздрите му се дразнеха и от нещо друго. Някакво...смееше ли да каже ухание... Тръгна нагоре по стълбите с надеждата да открие нещо интересно.
Оказа се прав. Уханието идваше от стаята, приютяваща прозорецът, който беше забелязал по-рано. Геш бутна леко вратата, не беше забравил и за предпазливостта.
Пред очите му се разкри странна гледка. Цялата стая беше покрита в копринени възглавници. Всичките в ярки цветове. От тавана се спускаха безброй фенери, които пръскаха златиста светлина. В средата на стаята лежеше черна пантера, бавно ближеща лапата си. За една от задните и лапи беше стегната огромна и тежка верига.
Пантерата се извърна към Геш и го погледна със странните си пъстри очи. Погледа и беше интелигентен, тъжен и някак особен.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Chaos

Chaos


Брой мнения : 14
Join date : 09.01.2010

Данни на персонажа
Име: Езио Фогрипър
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 0:15

След малко Дред и Езио дойдоха до Залата със приемни испитания. Той беше готов за това "испитание"
- И сега какво?
Върнете се в началото Go down
Vlad
Главен Разказвач
Главен Разказвач
Vlad


Libra Брой мнения : 4766
Join date : 22.05.2009
Age : 35
Местожителство : София

Данни на персонажа
Име: Ризраел Клауд
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue105/105Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (105/105)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 1:34

На черната мраморна стена пред двамата сякаш беше всечена невзрачна дървена врата, която можеше да фигурира във всеки обор.
- Отвъд нея е изпитанието ти. - каза му Дред с обичайния си студен тон, преценявайки мислено възможностите и потенциала на младежа. Имаше нещо...странно в него. Аурата му беше изкривена по нечовешки начин, но след миг пак си беше нормална. Майстора реши да не се задълбочава в това. Всеки си имаше черните тайни. - За всеки един ученик изпитанието е различно. Аз ще те чакам тук. Когато се чувстваш готов - влез.

/Нека следващия ти пост(ако влезеш), да съдържа твое лично описание на това какво виждаш вътре. Дай воля на фантазията си - можеш да опишеш всичко - спомен, битка, пейзаж и т.н. После ще се вкл. разказвач с естеството на изпитанието./
Върнете се в началото Go down
https://worldofvile.bulgarianforum.net
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 13:50

Redwine написа:
Къщата беше напълно притихнала. Миризмата на застоял въздух го задушаваше, но ноздрите му се дразнеха и от нещо друго. Някакво...смееше ли да каже ухание... Тръгна нагоре по стълбите с надеждата да открие нещо интересно.
Оказа се прав. Уханието идваше от стаята, приютяваща прозорецът, който беше забелязал по-рано. Геш бутна леко вратата, не беше забравил и за предпазливостта.
Пред очите му се разкри странна гледка. Цялата стая беше покрита в копринени възглавници. Всичките в ярки цветове. От тавана се спускаха безброй фенери, които пръскаха златиста светлина. В средата на стаята лежеше черна пантера, бавно ближеща лапата си. За една от задните и лапи беше стегната огромна и тежка верига.
Пантерата се извърна към Геш и го погледна със странните си пъстри очи. Погледа и беше интелигентен, тъжен и някак особен.

Виждайки тази пантера за момент се стреснах. Никога не съм се разбирал с котките, като цяло дори не ги обичам. Щом имаше котка тук, значи имаше някой, който да се грижи за нея. Но къде беше той? Пантерата ме гледаше със интелигентния си поглед. Няма шанс да се приближа към нея. Изприщих се - котка. Стаята също ми се стори някак странна. За какво са и на котка възглавници, да не говорим за фенери. Имаше нещо гнило в цялата история. Въпреки нежеланието си започнах да се приближавам към котенцето. То продължаваше да ме гледа влюбено. Колко не харесвам котки. Стигнах до нея. Ами, ако ме изяде? Не. Трябва да вляза в академията, нямаше как. Протегнах ръката си към котето бавно и го докоснах по главата. Започнах да го голя, а за моя изненада чух мъркане. Ха! Явно ме харесваше. Свалих гарда си, но тогава изплуваха думите на майка ми в главата: "Геш, на котка, магаре и маг вяра да нямаш". Странно, но ми го повтаряше на ден по 3 или 4 пъти. Ето защо пак вдигнах гарда си и реших да съм по внимателен. Погледнах оковата. Изпсувах. За момент си представих, че аз съм на мястото на котето и въпреки че не ги обичах ми стана гадно. Без да се осъзная вече бях счупил оковата. Сега котето наистина можеше да ме изяда. Какво направих?
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 14:57

Оковите иззвъняха като камбани посред пладне. Звукът оглуши цялата къща. Ако се окажеше прав, и имаше някой, който да гледа котето, едва ли щеше да е щастлив, че го е освободил. Все пак такова красиво същество не биваше да стои в плен. Нямаше връщане назад.
Последната мисъл на Геш, преди къщата да започне да се тресе нейстово, сякаш урагани я връхлитаха от всички посоки на света, че и от посоките на непознати светове, беше "Сега го загазих". Покривът падаше на отломки на над главата му. Стените се лющеха и се срутваха с грохот. Погледна към краката си - там под нямаше. Очите му избухнаха от болка. Искрящо червена, ярка светлина го заслепяваше. По езика си усещаше вкуса на сажди. Беше му горещо, а всичко около него се тресеше.
След известно време - часове, може би минути, а може и години, Геш се осмели да отвори очите си. Светлината все още пареше, но сред нея вече се виждаше и друг образ - този на... Неееее... Пред очите му стоеше изключително сочна жена. Лъскавата и черна коса се вееше от вятъра във всички посоки. Лицето и не се виждаше добре. Само от време навреме интелигентни пъстри очи проблясваха насред червеното. Беше съвсем гола, но той не можеше да види подробностите - косата и успяваше да прикрие всичко през цялото време. Дамата вървеше бавно към него сред ветровете, тръсовете и отвратителната светлина.
"Е, сега какво? Ще се спасявам ли, или друго ще правя?" помисли Геш гневно. Ама, как не обичаше котки! Тази тук, беше особено примамлива въпреки всичко, мамка му.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Chaos

Chaos


Брой мнения : 14
Join date : 09.01.2010

Данни на персонажа
Име: Езио Фогрипър
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 20:55

Vlad написа:
На черната мраморна стена пред двамата сякаш беше всечена невзрачна дървена врата, която можеше да фигурира във всеки обор.
- Отвъд нея е изпитанието ти. - каза му Дред с обичайния си студен тон, преценявайки мислено възможностите и потенциала на младежа. Имаше нещо...странно в него. Аурата му беше изкривена по нечовешки начин, но след миг пак си беше нормална. Майстора реши да не се задълбочава в това. Всеки си имаше черните тайни. - За всеки един ученик изпитанието е различно. Аз ще те чакам тук. Когато се чувстваш готов - влез.

/Нека следващия ти пост(ако влезеш), да съдържа твое лично описание на това какво виждаш вътре. Дай воля на фантазията си - можеш да опишеш всичко - спомен, битка, пейзаж и т.н. После ще се вкл. разказвач с естеството на изпитанието./

Езио разбра, че Дред усети нещо странно в него. Младежът си помисли, че е усети мутацията в тялото му. Все пак той искаше да се съсредоточи върху испитанието си. Езио отвори вратата и влезе Мейкаге го следваше и държеше всичко наоколо под око. Щом влезе вътре видя огромен град. В него имаше много хора разхождащи се по улицата. По улиците се виждаха пазачи, които наблюдаваха за нередности. По покривите стояха стрелци и гледаха какво става по улиците от високо. Вратата зад него изчезна. Стана му ясно, че трябва да направи нещо за да се върне, въпросът беше какво. Езио реши да се услушва за нещо по-специялно. Подслушваше разговорите на хората с часове никой не казваше нищо интересно. Единственото, което разбра е че градския ковач изневерява на жена си и че ще има кранавал довечера. Езио никога не бе живял сред хора само сред лунатици и експерименти. Той самият беше експеримент не знаеше точно какво са експерементирали с него, но беше сигорно, че може би ще се прояви, като нещо опасно. За сега нямаше опасност да се прояви. Езио реши да остане за карнавала може би там щеше да се случи нещо интересно.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 21:49

Започна да се свечерява луната светлина огря улиците на града . Езио разбра че хората отиват на Бала който барона на града беше направил за раждането на неговия син . Влизайки в балната зала Езио видя един луд човек който всички избягваха и от блъзкваха , а той говореше за убийството на барона което трябвало да бъде прекъсното Лудият хвана Езио и каза .
-Помогни ми моля те Барна ще бъде убит тази вечер това не трябва да става моля те помогни ми .


/Опиши какво правиш/
Върнете се в началото Go down
Chaos

Chaos


Брой мнения : 14
Join date : 09.01.2010

Данни на персонажа
Име: Езио Фогрипър
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 22:26

Езио му заби един шамар.
- Я се успокой ве!- каза му той след това. Може би това беше испитанието му. Щом някой трябваше да убие барона явно убиецът ще е доста добър. Бароните все пак се движат с много охрана. Все пак Езио трябваше да се пробва.
-Кой ще го убива, защо и кога?- зададе му въпросите, които му бяха неопходими за сега.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyНед 10 Яну - 22:35

-Довечера преди откриването на бала пред олтара ще застане барона да се помоли на бог да богослови дето му . Тогава трима мъже с черни качулки ще го убият ти трябва да ги спреш моля те барона не трябва да умира . /Лудият човек целия терпереш и Езио незнаеше дали това което казва е истина или лъжа но Бала щеше да започне всеки момент Езио стъпи в залата и видя как барона стъпи пред олтара и трима маже се запътват към него .
Върнете се в началото Go down
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyПон 11 Яну - 20:22

Redwine написа:
Оковите иззвъняха като камбани посред пладне. Звукът оглуши цялата къща. Ако се окажеше прав, и имаше някой, който да гледа котето, едва ли щеше да е щастлив, че го е освободил. Все пак такова красиво същество не биваше да стои в плен. Нямаше връщане назад.
Последната мисъл на Геш, преди къщата да започне да се тресе нейстово, сякаш урагани я връхлитаха от всички посоки на света, че и от посоките на непознати светове, беше "Сега го загазих". Покривът падаше на отломки на над главата му. Стените се лющеха и се срутваха с грохот. Погледна към краката си - там под нямаше. Очите му избухнаха от болка. Искрящо червена, ярка светлина го заслепяваше. По езика си усещаше вкуса на сажди. Беше му горещо, а всичко около него се тресеше.
След известно време - часове, може би минути, а може и години, Геш се осмели да отвори очите си. Светлината все още пареше, но сред нея вече се виждаше и друг образ - този на... Неееее... Пред очите му стоеше изключително сочна жена. Лъскавата и черна коса се вееше от вятъра във всички посоки. Лицето и не се виждаше добре. Само от време навреме интелигентни пъстри очи проблясваха насред червеното. Беше съвсем гола, но той не можеше да види подробностите - косата и успяваше да прикрие всичко през цялото време. Дамата вървеше бавно към него сред ветровете, тръсовете и отвратителната светлина.
"Е, сега какво? Ще се спасявам ли, или друго ще правя?" помисли Геш гневно. Ама, как не обичаше котки! Тази тук, беше особено примамлива въпреки всичко, мамка му.


Гневът заслепи за момент трезвата ми преценка, но по някакъв странен начин успях да върна самообладанието си и да погледна над нещата с по-трезва преценка. Мразех котки, но това тук определено не беше котка... да се надяваме. Щом тя беше окована следователно някой не искаше да я загуби. Но биваше ли такова нещо? Жена/котка в окови. Зла или не, умиращ или не аз взех нужното решение за момента. Щях да му мисля навън. Имах чувството, че това/този, който я е оковал много скоро щеше да покаже носа си от някой полуразрошен ъгъл. Просто се впуснах напред и хванах голата жена-котка за ръката като я повлякох след себе си. Бегом успях да хвана с другата ръка едно перде, с което можеше да прикрием голотата й. Колкото и да исках да я огледам добре не посмях. Просто я стисках за ръката и тичахме към изходът като чувствах, че нечии други очи ни следят. Ако това беше краят на пътя имах ли избор? Да. Щях да бягам натам, от където съм дошъл. Излязохме с котенцето от имението и краката ни докоснаха прашния път. С бързи движения я опаковах с пердето. След като бяхме навън бях малко по-спокоен. Възможности за бягство напред, наляво, надясно. Не я питах какво става и котка ли е или не, но и не спирах да стискам ръката й в моята. Когато бях на 16 бях изпаднал в подобна ситуация, но тогава не стисках котешка лапа, да речем, а ръката на тогавашната ми приятелка. Бях се промъкнал в тяхната къща и баща й – калпав мечемайстор ме беше надушил. Като ни погна да ни бие... нямахме друг избор освен да бягаме, аз полу гол, а тя с перде обвито около тялото й. Сегашното ми положение толкова много ми напомняше тази случка от преди не няколко години. Въпреки това беше различна. Тогава знаех какво ни гони, а сега дори не бях сигурен, знаех как да избягам, сега нямах идея на къде да хвана. Всъщност никаква представа нямах дали това котенце не е тази, от която трябва да бягам в дествителност. С бърза крачка ние продължавахме напред, мое назад, по прашния път.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyПон 11 Яну - 21:19

Геш беше толкова погълнат от спомените си, че пропусна да забележи една малка подробност – спокойствието на жената – котка. Тя не се съпротиви когато я поведе за ръка, нито когато я уви в поизгорялото перде. Сега отново стоеше кротко до него без да издава с нищо намеренията си. Осъзнал това, той рязко спря. Обърна се към нея без да пуска ръката и – искаше да държи ситуацията под контрол каквото и да стане. Тя само му се усмихна и промълви едва чуто:
Иди на безопасно място. Тогава ще поговорим. - Облиза се протяжно. Явно и беше навик. Кой знае колко време е била в котешка форма...
Геш хукна да бяга, стискайки девойката. Тя не изоставаше от темпото. Дишането и не се чуваше. Явно животинският инстинкт в нея беше напълно събуден.
Пътят под краката им беше същия, по който Геш беше минал преди. Тичаха дълго, но от какво не знаеше. Търсеше безопасно място, а не знаеше каква е опсността. Звуците на рушащата се къща още отекваха в ушите му. Извърна назад глава, но видя само леко зачервеното и съсредоточено в бягането лице на жената-котка.
Зад тях... нямаше нищо. Наистина нищо. Едно голямо нищо, даже и чернилка нямаше. Сякаш светът беше погълнат от вакуум. Другия вариянт беше Боговете, или който има мерак, да са грабнали голямата гумичка и да се опитат да почнат наново.
Геш прецени, че ако ще го трият, поне може да си иде с достойнство, а не да търчи като луд без посока. Спря се и погледна спътницата си. Ами, красива беше, но нямаше време да я гледа. Искаше да знае коя е и ...
-Ако искаш да оцелееш трябва да направиш, нещо драстично. - прекъсна го тя - Нещо което ще спре Скуката и ще и попречи да погълне Креативността по пътя си. Сега е мига! Кое е най-ненормалното нещо, което ти хрумва?
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Chaos

Chaos


Брой мнения : 14
Join date : 09.01.2010

Данни на персонажа
Име: Езио Фогрипър
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyПон 11 Яну - 22:30

F1reF1stAc3 написа:
-Довечера преди откриването на бала пред олтара ще застане барона да се помоли на бог да богослови дето му . Тогава трима мъже с черни качулки ще го убият ти трябва да ги спреш моля те барона не трябва да умира . /Лудият човек целия терпереш и Езио незнаеше дали това което казва е истина или лъжа но Бала щеше да започне всеки момент Езио стъпи в залата и видя как барона стъпи пред олтара и трима маже се запътват към него .


- Добре добре заемам се.- каза Езио и ги погледна. Те се движеха към барона. Мейкаге беше нащрек. Езио трябваше да бъде сигорен дали е истина за атаката. Този лунатик можеше и да неказва истината. Мейкаге блъсна всички мъже. Единия от тях испусна нож. Те не разбраха какво стана. Езио имаше достатачно доказателства за атака. Незнаеше как един луд може да знае за убийството на барона, а всички негови пазачи да незнаят. Все пак Езио взе сабята на един пазач до него и се засили към мъжете. Прониза единия в гърба. Този, който бе испуснал ножа сега го бе насочил към Езио. Мейкаге го атакува. Той неразбра как нещо невидимо може да връхлети върху него и да започне да го души. Третия извади една сабя и започна да се бие. С Езио двамата явно имаха равна подготовка с мечовете щом неможеха да се победят. Мейкаге беше убил човека с ножа за секунди. Сега той трябваше да се слее с тялото на Езио.
- Кои сте вие и зашо искате да убиете барона?-попита Езио фехтовача. Щеше да стане лошо ако не се бяха опитвали да го убият, а бяха личната му охрана.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyПон 11 Яну - 22:51

-Той управлява подезмия град и убива невини трябва да умре както и ти след малко . /След тези думи тримата се спуснаха към Езио който се опитваше да ги пребори отсече главата на единия другия го разряза през корема и той падна мъртав остана техният лидер който се обви в черна сянка някаква магия кръвта на умрелите му поданици започна да се движи Езио трябваше да спре това заклинание преди да се е активирало въпреки че незнаеше какво може да стане трябваше да е сигорен че няма да позволи на некромансера да активира умението .


/Опиши какво правиш нататък имаш два поста за да спреш Некромансера/
Върнете се в началото Go down
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 3:06

Redwine написа:
Геш беше толкова погълнат от спомените си, че пропусна да забележи една малка подробност – спокойствието на жената – котка. Тя не се съпротиви когато я поведе за ръка, нито когато я уви в поизгорялото перде. Сега отново стоеше кротко до него без да издава с нищо намеренията си. Осъзнал това, той рязко спря. Обърна се към нея без да пуска ръката и – искаше да държи ситуацията под контрол каквото и да стане. Тя само му се усмихна и промълви едва чуто:
Иди на безопасно място. Тогава ще поговорим. - Облиза се протяжно. Явно и беше навик. Кой знае колко време е била в котешка форма...
Геш хукна да бяга, стискайки девойката. Тя не изоставаше от темпото. Дишането и не се чуваше. Явно животинският инстинкт в нея беше напълно събуден.
Пътят под краката им беше същия, по който Геш беше минал преди. Тичаха дълго, но от какво не знаеше. Търсеше безопасно място, а не знаеше каква е опсността. Звуците на рушащата се къща още отекваха в ушите му. Извърна назад глава, но видя само леко зачервеното и съсредоточено в бягането лице на жената-котка.
Зад тях... нямаше нищо. Наистина нищо. Едно голямо нищо, даже и чернилка нямаше. Сякаш светът беше погълнат от вакуум. Другия вариянт беше Боговете, или който има мерак, да са грабнали голямата гумичка и да се опитат да почнат наново.
Геш прецени, че ако ще го трият, поне може да си иде с достойнство, а не да търчи като луд без посока. Спря се и погледна спътницата си. Ами, красива беше, но нямаше време да я гледа. Искаше да знае коя е и ...
-Ако искаш да оцелееш трябва да направиш, нещо драстично. - прекъсна го тя - Нещо което ще спре Скуката и ще и попречи да погълне Креативността по пътя си. Сега е мига! Кое е най-ненормалното нещо, което ти хрумва?

Обърнах се към котенцето:
- Най-ненормалното нещо? О-о-о-о, повярвай ми, аз съм най-уникалния идиот в това отношение. - за момент да започна да се кискам по-бетер и от вещица - Спри. Объри се. Аз и ти тръгване обратно. Трябва ми определен бурен, две стръкчета трева и твоето съдействие.
Дръпнах котенцето напред и се запътихме на обратно. Нямах намерение да бягам, но нямах намерение и да се бия. Че аз нищо не знаех за мечовете и уменията, които ги съпровождат. Трябваше да се излезе от ситуацията делово. Аз да не съм шут? Въпреки всичко бях готов да стана такъв.
Помотахме се няколко минути в тревата, намерих аз двете стръкчета от отнзи вид специална стрева, която режеше с ръбовете си, но имаше и друго предназначение, стига да знаеш как да я хванеш. За мое най-голямо щастие знаех и доста добре се бях специализирал е това. Повъртяхме се още малко и намерих разствението, което търсих. Късметлия бях. Имаше плодове, зелени, но добре оформени. Набрах няколко. Всичко беше вече подготвено. Трябваше само тя да ми съдейства:
- Мини в котешката си форма. Сигурен съм, че ще ти е адски неприятно, но не искаш да бъдеш изстрита, нали?
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 12:52

Жената-котка го погледна озадъчено:
-Нас ни трият, а ти си късаш тревички, цветенца и плодчета?! Това по-добре да е някой брилянтен план....
Не довърши изречението. Превърна се в лъскава черна пантера. Беше бая голямо коте отблизо. Лапите и бяха, колкото лицето на Геш. Показа му острите си бели зъби, вместо предупреждение и леко настръхна.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 17:02

Сега бях спокоен. Чувствах се неудобно покрай тази жена обвита в перде. Спомнях си за моята Изабела, която ме заряза заради един оръпляк от по-горната улица. Яко им е на двамата сега, тя е бременна с трето дете, а той е некадърен косач. Но това е животът - ако не се преебеш сам, той ще го направи вместо теб.
И сега какво? Боже, нямах никаква идея какво да правя. Бях си насъбрал нещата, които ми трябваха, но трябваше ли да ги използвам? Защо не, ако ще ме трият - да ме трият, аз ще им се хиля. Набързо извадих една топка свити лисчета на роло от задния си джоб. Скейркроу ми ги беше дал. От какво ги правеше така и не разбрах, но важното беше, че ги имам. Малко гадничко ми беше, че "плодовете" на бурена нямаха време да изсъхнат хубаво под слънчицето на някой покрив. Въпреки това го посмачках, имаше някоя друга семка, която ми се наложи да махна. Гадно пукат, не че нещо друго. Обърках си сместта аз и я посипах лисчето. Бях се специализирал в свиването, защото Скейркроу така и не се научи как става номера и все на мен се падаше честта да се занимавам с това. Един път свивах цели 4 часа едно лисче на цигарка. Тъпото беше, че не ми беше дал от онази по-твърдата хартия, но щях да се справя някак си. Всикчо беше готово, котецето ме гледаше странно през цялото време. Как исках да я ритна и да я пратя някъде на някое дърво, но рискувах после да ме изяде преди да ме изтрият. Скейркроу ме беше научил на много як номер как да паля цялото това чудо. Той беше голям талант, имаше някаква пиро енергия в него, според мен, ако дойдеше да учи тук нямаше да има равен. Цялата схема беше да си помисля, че показалеца ми гори и това щяло да стане. Тренирахме го цяла година докато се получи, но мога да паля само показалеца си и нищо друго от тялото си, въпреки че и един показалец е напълно достатъчен. Запалих си аз показалеца, после запалих цялата композиция и си дръпнах. Закашлях се, беше отвратителна, ама дано да си свършеше работата. Ама какво очаквах? Дива работа. Друго си е култивачката, която отглеждахме на...
Закашлях се, ама продължих. Усещах как започвам да се замайвам и великият ми мозък роди идеята, че мога да духна на котето в носа. Така и направих и то не само един път. Ха! Гадна котка, да видим сега дали си като всички останали, които побесняват и почвах да се въргалят и бият главите в дърветата.
Привърших пушенето на компзицията. Бях оплюл целуя свят, ама какво пък толкова - нали ни трият. Много важно. Сега ми беше наистина густо. Дърветата изчезваха пред очите ми, а аз не можех да спра да се смея. Набушваше ме на смях също и при смоменът как със Скейркроу скачахме от онази скала с онова разтегливо въже, което беше измислил. Супер яката дивотия. Не можех да спря да треперя месеци.
Изведнъж ми дойде прилив на кураж и желание за бой. Извиках с пълно гърло и леко кикотене:
- А бе ейййй ненормалник! Стига си се правил на важен и си се опитвал да ни изтриеш! Нищо няма да постигнеш, братле! Може да ме изтриеш мен, ама няма да можеш да изтриеш картините в съзнанието ми. Те ще са вечни, ще те гонят и дразнят. Скапан Бог! Ела да се разберем по мъжки! Страхливец! Е********!
Бях издърпал меча ножницата и го въртях както си искам. Изобщо не осъзнавах факта, че мога да се заколя сам.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 17:40

Геш беше напушен до безобразие. Толкова се запали по псуването на Бога и шибатана гумичка, че вообще забрави за пантерата. Тя не беше побесняла. от дима, който издуха в носа и. Човешкият разум в нея беше прекалено силен. Тукмо когато размахваше меча си и крещеше като каруцар котката скочи върху него и го повали на земята. Обърна го, да легне на гръб, с мощната си лапа и замахна. Три дълбоки порезни рани тръгваха от лявото му ухо и продължаваха през ключицата и лявото зърно, чак до лявата стана на гръдния му кош. Кръвта шуртеше. Пантерата прие женския си облик както го беше възседнала.
- Наистина си глупак - каза тя и беше изтрита.
Геш се огледа. Беше сам сред абсолютно бялата пустош. Раните кървяха, а веселата му цигарка загасна тъжно.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Gesh

Gesh


Gemini Брой мнения : 39
Join date : 08.01.2010
Age : 36
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Геш Бернардов
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 19:40

Огледах се наоколо. Вярно котката беше изчезнала. Погледнах кървящата си рана - болка не усещах, само как ме бушва на смях отвътре. Не можах да се сдържа, смеех се на кръвта, която блика от раната, варгалях се по бялата пустош. Изведнъж смехът ми секна и мисъл се заби в главата ми. Отново се огледах наоколо, мамка му, беше толкова бяло, че чак започнах да се дразня. Нямаше нищо смешно в бялото. После осъзнах, че не е чисто бяло - кървавите следи, които бях оставил бяха така хаотични. Напушен и омазах наистина позволих на мисълта забила се в съзнанието ми да излезе на яве. Хванах се за раната с двете ръце и ги оцапах със сибствената си кръв. Отново не можех да се пря да се смея - мисълта беше толкова смешна. Когато по ръцете ми имаше достатъчно кръв аз ги отпелих от раната и започнах да ги лепкам хаотично по бяхала пустош. Нямаше да бъде за дълго бяла. Бялото е ужасен цвят, бързо се цапа, а сега щях да си го докажа за пореден път. Кървавите отпечатъци, които оставях мноог бързо ми станаха скучни и аз започнах да рисувам други неща - напушени и странно изглеждащи зайци, котета, магарета, еднорози. Рисувах и странни знаци, които ми идваха в съзнанието: кръг с черта по средата, голям кръг с А в него, някакви странни черти. Спрях се уморен. А да бе! Не съм си нарисувал автопортрет. Ама трябваше да е в гора. Хванат се раната с двете ръце отново и ги омазах пак. Набързо скицирах примитивни борчета и започнах работа по автопортрета си. Нарисувах еднин кръг, който забочих на една права черта в края й, драснах още 4 черти за ръце и крака, две точки за очи и една голяма кривулица, която беше устата ми. Бях се усмихнал. Стоп... Нещо ми липсваше. А, да бе! Меч. Нарисувах си и него. Бях толкова щастлив сред борчетата. Добавих и една малка чертичка, която като чели пушеше в устата. Огледах се наоколо и пак започнах да се смея в пълно гърло. Беше толкова смешно, аз в гора сред магарета, еднорози, странни знаци и напушени котки.
Изведнъж започнах да чувствам болката си от раната. Явно магията на композицията се беше изчерпала. Болката беше наистина ужасна, имах чувството, че ще умра. Агонизирах няколко минути и припаднах.
Върнете се в началото Go down
Redwine

Redwine


Aquarius Брой мнения : 761
Join date : 30.11.2009
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Данни на персонажа
Име: Айви Еърборн
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 14 Left_bar_bleue120/120Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty_bar_bleue  (120/120)

Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 EmptyВто 12 Яну - 20:00

Геш се събуди от припадъка. Еуфорията на треволяците го беше напуснала, беше припаднал накриво и цялата му лява половина беше схваната, раната беше засъхнала набръчнкано. В момента, в който се изправи разрезите се отвориха наново. Огледа се. Всичките му напушени рисънки го гледаха злобно и му се зъбеха. Пуфкавото зайче на предната редица се ухили и му скочи на врата. Котетата и те. Знаците почнаха да го налат по главата. Всичките му творения го напдаха. Трябвваше да се оттърве от тях и да се добере обратно до Академията. Пък дано го превържат.
Върнете се в началото Go down
http://www.redwine-makemeup.blogspot.com
Sponsored content





Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 14 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата със приемни изпитания
Върнете се в началото 
Страница 14 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Залата на Провала
» Залата на Преминаването
» Залата за разпити
» 2. Стълбище към залата на ДИО
» Залата За Обучения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Магическата Академия :: Церемониалната зала-
Идете на: