Shelter World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shelter World

Новата ера най-сетне е налице. А вие сте тези, които ще напишете нейната история.
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Залата със приемни изпитания

Go down 
+40
antarktida
Ринкуджики
newidima
FlamePhonix
Ягуро Ирикаши
Даре мо Най
DARTHVERENI
DualSworder
sunshine.galcho
Usuck
(Ae)Maeth
Chaos
Gesh
SoundExplosion
Alix Duval
Фейд Лур
GreyJoy
bunovski
Накашима Кенто
Redwine
vikos
Tommy
Aoi
Райън Паркър
Chibi Demon
Kael Wallker
Rodgey.
Neror
fuck_you
...
Кай
Фейт
Мистгън
Блейз
F1reF1stAc3
Vlad
Nightmare
Кейтлин Паркър
Kiloca
Корагг
44 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
АвторСъобщение
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 28 Фев - 18:33

Там видя няколко бандита да се подиграват с момчето да го подритват и тормозят по стените имаше закачени трупове на малки мочета и момчиета някои елфи някои хора . По земята имаше черепи Сунар беш засечен от един от бандитие явно той имаше някаква сила , а другите бяха слабаци .


/Опиши атаката си върху един от тях . /
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI

DARTHVERENI


Брой мнения : 13
Join date : 25.02.2010

Данни на персонажа
Име:
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 28 Фев - 21:44

Сунар набързо огледа обстановката. Впечатление му направи, че по черепите не се виждаше месо. Да не би да бяха канибали? Както и да е, дали понеже момчето се беше показал малко повече, дали поради някаква друга причина, но един от бандитите, от казани по време на огледа реплики можеше да се съди, че е шефа го видя и вдигна тревога. Другите първоначално зяпнаха, като телета, обаче това нямаше да продължи дълго. Сунар бързо клекна, загреба малко пръст и изправяйки се я хвърли в очите на шефа. Междувременно извади катаната си Залата със приемни изпитания - Page 17 Katanay.th. Замахна към главатаря в опит да забие острието в стомаха му, но в последния миг отскочи леко встрани. Катаната описа дъга насочена към шията на един от другите...
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyПон 1 Мар - 17:36

Главата на бандита падна оставаха още двама . Кръвта която опръска всичко на около бликаше като фонтанче от тялото на вече падналия на земята труп . Бандита се изтреля към Сунар с бесни атаки яростно удряше но яроста заслепяваше атаките му и го забавяше яроста ниога не водеше до нещо добро .


/Опиши защитата си и евентуална контра атака /
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI

DARTHVERENI


Брой мнения : 13
Join date : 25.02.2010

Данни на персонажа
Име:
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyПон 1 Мар - 19:53

Единият похитител се просна мъртъв, оставаха още двама. И то порядъчно ядосан/и. А гнева е като нож или меч. Зависи къде го държиш. Е изглежда бандита го държеше за острието. Добре, сега Сунар трябваше да се възползва.
Избягна няколко (5 или 6) атаки и парира следващата. Катаната я беше хванал с обратен захват (кутрето, а не палеца е по-близо до острието). Отблъсна противника си назад влагайки масата си. След това подритна един череп към лицето му и замахна към другия бандит (главатаря). Целеше се в ръката му..
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyВто 2 Мар - 14:43

Ударът на Сунар не само отсече половината ръка но и част от тялото му беше порязана . Главатарят избухна в болка и започна да се гърчи на земята , а през това време последният бандити ритна Сунар от дясната страна в ребрата от силния удар едно две от ребрата му пукнаха и той се удари в стената от удара в стената рамото му от лявата страна се извади . Сунар пострада тежко и трябваше да направи бърза и ефективна атака .


/Следващия пост е решаващ дай най-дборото от себе си опиши атакта си . /
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI

DARTHVERENI


Брой мнения : 13
Join date : 25.02.2010

Данни на персонажа
Име:
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyВто 2 Мар - 16:53

Сунар се блъсна в стената и процеди псувня, която би накарала дори и хамалин с 20 годишен стаж да се изчерви от срам. Положението беше лошо. Трябваше възможно най - бързо да оправи нещата. Замахна напред и с дръжката на катаната удари бандита в гръдния кош. Ударът не беше особено силен, но беше прелюдия към основната част от атаката. Младежът се извъртя с гръб към противника си, като заедно с това приклекна и мушна назад към слабините на бандита, естествено без да го изпуска от поглед..
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСря 3 Мар - 15:05

Атаката която Сунар приложи беше много успешна . Бандита се задуши след което Сунар го наръга през гърба и в този момент всичко около него пречерня . Сега се намираше в тъмен коридор и виждаше светлина в края на коридора след като отиде при нея вида Сакура Шин която му каза .
-Добре се справи ето ти ключа от общежитието почини си , а от утре започваме тренировките ти .
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 17:01

Влязох с крясъци и тъпа физиономия. После вдигнах дясната си ръка и с палец се посочих:
-Най-великият е на сцената! К'во стаа ассасини? - после отворих очи и махнах тъпата усмивка от лицето си. Пъхнах си ръцете в джобовете и започнах да се оглеждам къде съм и какво става.
Върнете се в началото Go down
Ягуро Ирикаши
Разказвач
Разказвач
Ягуро Ирикаши


Leo Брой мнения : 13
Join date : 04.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Ягуро Иракиши
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 17:19

Тогава пред момчето което туко що влезе в стаята се откри една доста странна гледка. То се намираше на една обширна пустиния, в която нямаше нищо друго освен топлина и пясък - и двете в изобилие. Темперетурата на въздуха беше над четиредесет градуса. Когато Даре впереше погледа си напред, в делечината забелязваше образувалата се омара(мараня). Изглежда учителя беше избрал доста нетипично изпитание за новият си ученик, но дали трябваше да търпи на топлината или да търси нещо? Даре трябваше доста внимателно да разгледа този случай, и ако може да мине поставеният от учителя му изпит - успешно.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 18:15

Вперих поглед напред... нищо.. огледах се обширно.. нищо... :
-Къде подяволите съм?? Какво подяволите става??? Бахти жегата.. Ох. - след това просто започнах да крача на някъде без да обръщам гръб към вратата.. Не ми трябва тази врата. Ще се справя и в пустинята. Ще оцелея. Нека покажем на другите как се прави... Тази тениска ще ми пречи.. и докъто си извадих ръцете от джобовете не усетих как веднага дръпнах тениската и започнах да се събличам. След малко останах по обувките и дънките си. Тениската я завъртях на един пръст и започнах да си правя вятър, но колкото и да въртя той беше топъл. После я сложих на вратът си и започнах да се опитвам да вървя по-бързо, защото да тичам в този пясък е толкова трудно. Нека намерим живот и в тази мъртва пустиня..
Върнете се в началото Go down
Ягуро Ирикаши
Разказвач
Разказвач
Ягуро Ирикаши


Leo Брой мнения : 13
Join date : 04.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Ягуро Иракиши
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 18:55

Даре успя да извърши всичките действия, които искаше да извърши. Момчето успешно свали тениската си от гърбът си, като си я взе със себе си. Истината беше, че тактиката му с бързото ходене беше грешна, понеже колкото по-бързо ходеше - толкова по-топло му ставаше. По едно време момчето усети как започна масово да се поти, като сякаш кръвта му започна да кипи в него. Пустинията оказваше лошо влияние над природата на момчето, и това си пролича когато лицето му стана червено като на домат. Се пак Даре се движеше някак си напред и търсеше нещото, заради което учителя го беше пратил тук. Наистина пътя на един Ассасин беше доста труден - и това Даре щеше да го разбере съвсем скоро. Не след дълго, мо Най видя пред себе си нещо като секретна база[т.е. лагер на войниците, които са на поход и т.н]. Имаше доста оръжия и паладки, които паладки се забелязваха, че са пълни по силуетите, които се движеха в тях. Паладките бяха наредени в кръг, като изглежда в тях беше по-хладно, отколкото беше извън тях. Какво ли трябваше да направи Даре? Дали да се промъкне тайно и да разбере повече за тях, или да ги разпита без да се крие? - Все още не се знаеше и момчето трябваше да открие само.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 19:12

Извадих ръцете си от джобовете и веднага започнах да се трия със тениската.. Тази пот ми пречеше и за това почнах от лицето. След това приклекнах или по-скоро направо паднах на земята. Прикрих се от паладките и както във всяка пустиня така и в тази пясъкът е горе долу колкото цвета на кожата. За това просто загледах паладката пред мен и започнах да пълзя като змия... Като моята змия да лазя по пясъка като движа бавно ръцете си, който лакти бяха свити, а тениската ми беше стисната от дясната ми ръка. След като усетих тежеста започнах да свивам и изправям колената си. Така с помоща на краката беше по-лесно. Но някак си умората се чустваше и имаше като някакъв натиск над мен. За това просто щях да изчакам най-огромното прикритие... ноща... може би, а ако ми станеше много горещо щях да пропълзя до палатките.. може би или щяха да ме забележат..
Върнете се в началото Go down
Ягуро Ирикаши
Разказвач
Разказвач
Ягуро Ирикаши


Leo Брой мнения : 13
Join date : 04.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Ягуро Иракиши
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 19:52

Тактиката на момчето беше доста грешна. По този начин трябваше да седи около още 8 часа за да падне мрак. Как щеше да издържи 8 часа на място, където нямаше нито едно дърво, пък той трябваше да седи по този неудобен начин закрепен на пясъка и крайниците му започваха да горят от топлият пясък. Май Даре трябваше да намери друго откритие ако не иска да бъде забелязан.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 6 Мар - 20:28

Пари ми.. и то много.. мнооогоооо... Просто ще се изправя и ще се разхладя като се разтичам... това и направих, свих мускули и със длани в земята се опрях в пясъка, натиснах и се подпрях на коленете си, но явно от глупос не забеляах и другото което направих.. Разкрещях се:
-Вие, който живеете в тези палатки. Аз съм великия Даре мо Най и съм тук... - огледах се тъпо и се запитах... за какво съм тук.. и продължих да викам - ЗАЩО СЪМ ТУК БЕЕЕ??? Някой знае ли защо великия Даре е тук??? Кво правя в тая пустиня?? Кой сте вие и какво правите тук?? Ако не ми кажете ще ви ассасинирам всички до един!!! - после вдигнах дясната си ръка бавно и я изпънах към небето и с изпънат показалец продължих с тъпите реплики - АЗ СЪМ НА СЦЕНАТА И ЗА ТОВА ЗАСЛУЖАВАМ УВАЖЕНИЕ. Кво праим сиа.
Върнете се в началото Go down
Ягуро Ирикаши
Разказвач
Разказвач
Ягуро Ирикаши


Leo Брой мнения : 13
Join date : 04.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Ягуро Иракиши
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 7 Мар - 1:54

Хората от палатките започнаха да гледат доста странно и плахо Даре, които беше решил да играе опасна игра. Тогава те премигнаха няколко пъти в знак на учудване, но после се намръщиха с думите : - Велик ли си? Покажи ни какво толкова можеш! - Обади се една жена от палатката точно зад Даре, а подире нея и всички останали. Изглежда Даре беше в трудна ситуация - трябваше да направи нещо, за което дори нямаше силите да го направи. Какво ли щеше да преприеме младият Но Май?
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 7 Мар - 2:31

Наклоних си главата на ляво, след това рязко на дясно и вратът ми изпука зверски. После започнах да оглеждам хората по палатките.. Повечето бяха жени и деца.. и дрехите им. Бяха оръфани. Те имаха нужда от помощ.. От моята помощ. Аз вдигнах пръста отново... посочих небето и казах:
-Там летят свободно птиците.. колкото по-високо са толкова по-свободни са от нас, а вие.. вие сте тези малки мишки който бягат от всички други животни и аз съм змията, която не яде мишки.. Тази змия дебне птиците и ще ги хване. Когато хвана тази птица - това означава, че съм освободил мишките. Как ще докажа че съм добър. Тези птици са богаташите, който се излежават някъде и дъвчат бутове, а масата е опълнена с ястия. Как ще докажа, че съм велик? Няма да го докажа.. аз ще го покажа. Ще тръгна от тази пустиня и ще намеря този, който ви е накарал да дойдете тук.. Ще му отмъстя за това и ще ви освободя от тежката пуснитя. - после отпуснах ръката си и с палец посочих себе си. - Да това ще го направя аз.. Даре мо Най - великото нищо ще стане нещо...


//// Оръжия имам или трябва да си намеря някъде?
Върнете се в началото Go down
Ягуро Ирикаши
Разказвач
Разказвач
Ягуро Ирикаши


Leo Брой мнения : 13
Join date : 04.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Ягуро Иракиши
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyПон 8 Мар - 13:23

Хората за момент погледнаха очудено като следяха с очи пръста на момчето, пък то само го размахваше като ту сочеше птиците, ту себе си. Тогава една от жените измрънка нещо под носът си, но не беше на езикът на който говореше Даре. Тогава всички започнаха да говорят доста шумно на същият език, на който говореше в началото жената. Не след дълго те спряха като един мъж погледна Даре в очите и излезе от паладката. Тогава отиде при него, потупа го по рамото с думите :
-За какво си тук млади момко? Знаем, че не лъжеш. Нито си велик, нито славен. Имаш нещо като мисия или цел? - Запита старецът. След което по очите му се пролича, че беше намислил нещо пък дали добро или зло - не се знаеше.
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyПет 12 Мар - 14:33

Изгледах го по-странно от всякога.. Какво правя тук? И аз не знам какво правя тук. Трябваше да проуча палатките, но и аз не знам как и защо. За това отговорих с замислена физиономия:
-Еми... такова.. аз съм тука, за да... да ви кажа... абее зааа... такова... - стегнах се и след като помислих казах:
-И аз не знам защо съм тук. Съдбата ме изпрати и сега съм тук. Според вас какво може да е?
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyПет 12 Мар - 19:03

Стареца се почеса по плешивото теме и остави тояжката която държеше на страни . След което погледна към младежа и каза .
-Сигорно някой от небесата те пратил при нас за да ни помогнеш . /Хората които гледаха от страни тълпата всички ахнаха от думите на стареца те от дълго време очакваха тази помощ . старецът си взе пръчката погледа замислено и наведе глава . След няколко минути си вдигна главата погледна към младежа и каза .
-1000 крачки на изток има древна дупка в земята легендите разказват че прио магът който живее там я е направил с магията си . Той ни тероризира от стотици години поколение след поколение веднъж на 10 години идва и взима най-младото и най-хубавото момиче в селото след което я отвежда след 10 години я връща . Но не със същата прелест с която я бе взел тя беше стара немощна и обикновено три четри дена по-късно умират . Искаме да те помоли да убиеш този Пиро Маг който ни преследва отърви ни от това бреме . /Каза стареца с натъжена физиономия .


/Опиши патууването си 1000 крачки на изток и дупката която виждаш след това остави на мен + това поста ти не трябва да е по малък от 10 реда ако обичаш постарай се . /
Върнете се в началото Go down
Даре мо Най

Даре мо Най


Брой мнения : 15
Join date : 06.03.2010

Данни на персонажа
Име: Даре мо Най
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 13 Мар - 2:25

Огледах се и разпитах..
-Извинете, на къде е изток - Те ми показаха с терперещите си и неволни ръце на къде е изток. След това забелязах какво е това пустиня.. Това е някакво нищо и трябва да прекося хиляда крачки в него. Какво да правя освен да вървя. Просто се стегнах и с ръце в джобовете започнах да правя бавни крачки. Ще помагам на някакви си хора и то с какво. Да убия някакъв маг, но пък да спася красиви момичета. Нека му покажа кой съм аз като го разбия. Това ще е моят момент. Аз ще се кача на сцената и ще покажа невероятният си концерт. Нека им покажа какво е сила и ум. Нека им покажа какво е асасин. Ще го унищожа както аз си знам. Тази пустиня беше само пясък, небе и горещина. Трябваше да свикна с него. Да покажа, че мога. Стегнах си мускулите и тръгнах напред с горда усмивка.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyСъб 13 Мар - 15:07

Даре Но Май стигна до дупката имаше двадесет огнени пилара които обгърщаха входа към нея . Това показваше мощноста на Пиро Мага до като вървеше към входа от пиларите започнаха да изхвърчат огнени стрели от всичките двадесет изхвърчаха по пет стрели . Даре трябваше да избегне атаките от пиларите . Явно мага го беше осетил и се беше подготвил много добре пътят на пред сигорно гъмжеше от капани .


/Опиши как се опитваш да избягаш от атаките и как влизаш във входа на пещерата която се разкри пред теб постарай се иначе някоя стрела може да те удари . /
Върнете се в началото Go down
FlamePhonix

FlamePhonix


Scorpio Брой мнения : 9
Join date : 14.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Шиба Утара
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 14 Мар - 15:57

Следвайки жената в кожено облекло, момчето мърмореше нещо.А птицата бе застанала на рамото му издавайки недоволен звук.Самото момче мразеше да се занимава с "изпитания", бе сигурен че ще се справи но не знаеше дори за какво става дума.Надяваше се само да не изкарат някой 3-4 метров звяр който да изкорми.
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 14 Мар - 17:58

Двамата стигнаха до една голяма врата , а от нея излизаше страна енергия Леонил се обърна към младежа и каза .
-Тук ще започне твоето изпитание мини през тази врата . /Тя продължаваше да гледа със същия строг поглед и продължи да говори .
-Преди да минеш през вратата ми кажи името си .


/Опиши как минаваш през вратата и какво виждаш от другата и страна . /
Върнете се в началото Go down
FlamePhonix

FlamePhonix


Scorpio Брой мнения : 9
Join date : 14.03.2010
Age : 29

Данни на персонажа
Име: Шиба Утара
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue0/0Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (0/0)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 14 Мар - 19:00

Вратата пред момчето се отвори, а пред него се откри едно заледено поле, навсякъде имаше кокали, кости и черепи.Всякакви оръжия, всичко беше замръзнало, така както той го помнеше.Това място всякаш бе извадено от спомените му, и това го караше да се страхува.Пристъпи бавно напред, а Еръл кацна на рамото му а Шиба продължи напред с бодра крачка..
Върнете се в началото Go down
F1reF1stAc3

F1reF1stAc3


Taurus Брой мнения : 2206
Join date : 14.10.2009
Age : 35

Данни на персонажа
Име: Олаф.Д.Асе
Жизнени точки:
Залата със приемни изпитания - Page 17 Left_bar_bleue114/117Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty_bar_bleue  (114/117)

Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 EmptyНед 14 Мар - 20:32

Докато младежа оглеждаше наоколо намери лък и стрели които бяха покрити със страна зелезна течност . В далечината се чу дяволски звук или ръмжене вик или нещо което неможеше да се опише с думи . Пред Шиба претича глутница вълци те бягаха от нещо нещо по зловещо от глутницата вълци по тези части бе много страно . Птицата беше нервна от нещо , младежа взе лъка окачи стрелите на гърба си и застана в бойна позиция готов да атакува .



/Опиши какво те напада и твоята атака върху съществото /
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата със приемни изпитания   Залата със приемни изпитания - Page 17 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Залата със приемни изпитания
Върнете се в началото 
Страница 17 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» Залата на Провала
» Залата на Преминаването
» Залата за разпити
» 2. Стълбище към залата на ДИО
» Залата За Обучения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shelter World :: Лаф зона :: Архив на Тъмния Век :: Магическата Академия :: Церемониалната зала-
Идете на: